xcounter
#

Вся якість аналоговнєтної російської снайперської гвинтівки Лобаева в одному відео

17897
Вся якість аналоговнєтної російської снайперської гвинтівки Лобаева в одному відео

Як показує практика, для того, щоб виробляти надійну снайперську гвинтівку замало намалювати літери Z, двоголових орлів та назвати її максимально "скрєпно"

У РФ доволі активно піарили свою нову снайперську гвинтівку Лобаева, яка традиційно просувалась з епітетами "аналоговнєт" та черговий прорив російської зброї.

У серії цих гвинтівок від Lobaev Arms, які з'явились з 2010 року зараз переплелись відкритий рашизм, у вигляді активного використання у маркуванні z-юкв та назв у стилі "дедівоєвалі" ТСВЛ-8 "Сталинград", використання зовсім не "скрєпного" калібру .338 Lapua Magnum або .300 WinMag, а також реальна якість, яку може забезпечити російська військова промисловість. Навіть у випадку, коли мова йде про фактичне штучне виробництво.

Читайте також: У РНБО повідомили, що удар по С-400 у Криму був завданий новою українською ракетою: аналіз можливостей
ТСВЛ-8 Сталинград
ТСВЛ-8 "Сталинград"

Останнє цілком демонструє відео, яке знято самими рашистами. На ньому демонструється реальна робота затворної групи, коли патрони просто застрягають у патроннику:

Також чути й розповідь, що така ситуація є регулярною. Більше того, після пострілу дістати гільзу взагалі можливо лише шомполом.

При цьому, попри пропагандистські розповіді про цю снайперську гвинтівку, те що її якість не відповідає заявленій демонструє й сюжет від рашисього воєнкора, в якому глушник був просто простріляний.

Також доволі цікавий факт про свої вироби розповів й сам Лобаев. За його словами за результатами реального бойового використання, були "модернізовані" всі гвинтівки. При цьому обсяг їх модернізації часом означав повну їх переробку. Наприклад, у DXL-4 "Севастополь" було змінено "шасі, цівка, коробка, затвор, муфта та приклад".

Водночас варто зазначити, що всі гвинтівки Лобаева базуються на західних калібрах: .338 Lapua Magnum, .308 Win, 6,5×47 Lapua, 6,5-284 Norma, .408 Cheyenne Tactical та інших. Це пов'язано з тим, що у СРСР, а згодом й у РФ не змогли розробити та налагодити виробництво аналогічних снайперських патронів. Й в результаті рашисти зараз імпортують снайперські патрони через тіньові схеми.

Читайте також: Колісну бойову машину Patria можуть виробляти в Україні: чи є в цьому сенс, якщо є БТР-4