xcounter
#

"Українська бронетехніка" показала "Новатор" після наїзду на протитанкову міну: бронекапсула врятувала екіпаж

31793
Пошкоджений "Новатор", фото — "Українська бронетехніка"
Пошкоджений "Новатор", фото — "Українська бронетехніка"

Нещодавно на виставці у Польщі компанія представила оновлений варіант свого бронеавтомобіля "Новатор"

Компанія "Українська бронетехніка" опублікувала на своїй сторінці у Facebook кадри однієї з машин СБА "Новатор", яка під час виконання бойового завдання "на одному з гарячих напрямків" наїхала на протитанкову міну.

В момент наїзду на міну в бронеавтомобілі знаходився екіпаж у повному складі, а авто у результаті вибуху отримало суттєві пошкодження, водночас всі члени екіпажу залишилися в живих.

Читайте також: "Українська бронетехніка" показала відремонтовану "Варту", що вижила після артобстрілу: фотозвіт від ремонтних бригад
СБА
СБА "Новатор" після наїзду на протитанкову міну, фото — "Українська бронетехніка"

"Бронекапсула витримала підрив, залишилася неушкодженою та зберегла життя наших військових", — розповідають в "Українській бронетехніці".

Як відзначається, пошкоджену машину вдалося евакуювати з поля бою і відправити на ремонт, після якого її повернуть у розпорядження військовослужбовців.

СБА
Фото — "Українська бронетехніка"

Нагадаємо, бронеавтомобіль "Новатор" створено на базі посиленого шасі Ford F-550. Машина, серед усього, оснащена сучасними протимінними сидіннями, які забезпечують високий рівень захисту від вибухів і випробовані відповідно до STANAG 4569 згідно з вимогами НАТО AEP-55.

Оновлений "Новатор"

Водночас на цьогорічній виставці MSPO, що проходила у Польщі у вересні, "Українська бронетехніка" представила оновлену версію своєї бронемашини "Новатор" — детально про модернізовану машину Defense Express розповідав в окремому матеріалі.

Читайте також: Оборонні проєкти України та Словаччини: "Українська бронетехніка" провела перемовини з Czechoslovak Group