xcounter

Стало відомо, хто буде створювати мінометні системи для армії США

960
Стало відомо, хто буде створювати мінометні системи для армії США

Фінська Patria Group разом зі своїм партнером Kongsberg Defense & Aerospace будуть розробляти нову мінометну систему для армії США

У прес-релізі, який Patria випустила у вівторок, 30 червня, зазначається, що компанії нададуть ринку США "неперевершену комбінацію провідних мінометних систем Patria разом з виробничими можливостями Kongsberg для систем дистанційного озброєння США (RWS)".

минометная система Nemo

Наразі армія США шукає нові рішення для забезпечення бронетанкових груп та бригад Stryker швидкими, точними засобами прямого і непрямого вогню. У 2018 році армія США розпочала пошуки виробника для створення 120-мм мінометної башти "майбутнього" (Future Indirect Fire Turret, FIFT), а згодом фінська компанія Patria здійснила аналіз потреби американських військ у мінометній системі Nemo.

Читайте також: У Ірані показали, як з БТР-50 зробити плаваючу БМП
минометная система Nemo

Відомо, що компанії домовилися використовувати виробничі потужності у Джонстауні, штат Пенсильванія, для виробництва Nemo для ринку США. Зазначається, що завод у Джонстауні разом зі своєю широкою базою постачальників за останні 20 років надав армії США більш як 14000 систем озброєння.

Зрештою, у Джонстауні компанія Kongsberg виготовила дистанційні турелі MCT-30 для оснащення Stryker, а в травні 2020 вони були обрані й для бронетранспортерів морської піхоти США.


Spaitech


минометная система Nemo

Patria Nemo – сучасна 120-мм мінометна система з дистанційним управлінням, що здатна вести як прямий, так і непрямий вогонь під час руху.

Дальність дії системи – до 10 км, а автомат заряджання дозволяє їй за хвилину здійснювати до 6 пострілів. Однією з "родзинок" Nemo є здатність одномоментного удару з п’яти мін, які за різними траєкторіями одночасно вражають ціль.

Система легка і компактна, може бути встановлена на легкі гусеничні шасі, колісні броньовані машини чи кораблі.

Читайте також: Радіоелектронна боротьба: що очікувати від нової програми армії США