xcounter
#

Слідом за A-10 на "пенсію" відправився й перший E-3​ Sentry

4588
Всі фото: U.S. Air Force
Всі фото: U.S. Air Force

ПС США поступово реалізовують свій план щодо списання літаків на цей рік

Повітряні сили США продовжують реалізувати свої плани зі списання літаків – на "пенсію" починають виходити застарілі літаки AWACS E-3 Sentry – 6 квітня борт з номером 0560 вилетів на кладовище літаків ПС США на базу Девіс-Монтан, як розповідає видання Air and Space Forces Magazine.

З урахуванням мінус одного літака, наразі парк E-3Sentry скоротився до 30 одиниць, і в цьому році має скоротитися ще на 12 – до 18 літаків.

Відмовляються від цього літака передусім тому, що обслуговувати його дорого, а кількість придатних до виконання задач літаків в останні роки становить менш як 65%.

Читайте також: У ПС США хочуть списати сотні літаків у 2024 році: серед кандидатів є A-10 та F-22 і F-15

Загалом з цими літаками, точніше з питанням відправки на "пенсію" була доволі цікава історія – ще в 2022 році ПС США оголосили про плани списати загалом 15 своїх E-3 Sentry, але у Конгресі поставили такі умови – 10 літаків дозволять, якщо у ПС США нададуть стратегію із закупівлі наступників E-7 Wedgetail, і ще три – якщо буде безпосередньо укладено контракт на їхню закупівлю.

Зрештою, в цьому році Пентагон уклав перший контракт на літаки AWACS E-7A Wedgetail від Boeing – контракт на 1,2 млрд доларів передбачає постачання двох перших машин у 2027 році.

Також у ПС США розпочали процес списання й своїх легендарних штурмовиків A-10 – на кладовище відправився перший літак, а загалом в цьому році мають списати 21 штурмовик.

Читайте також: Що насправді бачать AWACS, які передають данні до ЗСУ щодо цілей: унікальне відео з борту E-3 Sentry під час патрулювання