xcounter
#

РФ зменшила інтенсивність обстрілів "шахедами": ймовірно, накопичує запаси та промацує ППО

1288
Дрони-камікадзе типу Shahed
Дрони-камікадзе типу Shahed

Після рекордної кількості ударних дронів типу Shahed, випущених ворогом у вересні — понад 500 одиниць, за 24 дні жовтня окупанти використали до 250 цих БПЛА

Підрозділи протиповітряної оборони у ніч на 24 жовтня знищили усі шість дронів-камікадзе типу Shahed, які окупанти випустили з мису Чауда, що в тимчасово окупованому Криму — такі дані наводить командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

дрони-камікадзе типу Shahed
Інфографіка від ПС ЗСУ
Це третій день поспіль, коли ворог атакує Україну літаючими мопедами, і загалом тут варто відзначити, що у другій половині жовтня ворог значно зменшив використання цього озброєння для терористичних обстрілів.

Так, наприклад, якщо з 1 по 12 жовтня ворог використав для атак 199 "шахедів", то з 13 по 24 жовтня — фактично у чотири менше, а саме 49 одиниць.

Читайте також: У США та Канаді хочуть збудувати шість потужних РЛС, щоб бачити крилаті ракети РФ

Ймовірно, противник накопичує запаси своїх дронів-камікадзе типу Shahed після того, як у вересні цього року окупанти запустили по Україні рекордну кількість цих ударних дронів — понад 500 одиниць.

Також не виключено, що таким чином окупанти промацують нашу протиповітряну оборону для планування подальших обстрілів з огляду на те, як розподіляється географія ліквідації цих ударних дронів.

Так, наприклад, у ніч на 24 жовтня шість БПЛА було знищено одразу в межах трьох областей — Хмельницької, Вінницької та Миколаївської. У ніч на 23 жовтня 13 "шахедів" були спрямовані на південні, східні та центральні регіони України тощо.

До речі, під час атака 23 жовтня ЗСУ збивали дрони-камікадзе типу Shahed зокрема і таким озброєнням, як ЗРК HAWK — це було вперше, коли у ПС ЗСУ показали роботу цього ЗРК.

Читайте також: Пілоти ПС ЗСУ швидко опановують F-16: незабаром будуть перші польоти з інструктором