xcounter
#

Рашисти згадали за розтрощений "Ростов-на-Дону" і назвали дату, коли його "відремонтують"

5449
Рашисти згадали за розтрощений "Ростов-на-Дону" і назвали дату, коли його "відремонтують"

Раніше ворог заявляв, що субмарина отримала "незначні пошкодження" — втім, фото ураженого підводного човна говорять зовсім інше

Російські пропагандистські ЗМІ з посиланням на джерела в оборонно-промисловому комплексі повідомляють, що наразі на потужностях "Севастопольського морського заводу" триває ремонт підводного човна "Ростов на Дону" проєкту 636.3 "Варшавянка".

І що, мовляв, до кінця першої половини цього року, а саме у червні нібито буде завершений ремонт всіх пошкоджень цього підводного човна — нагадаємо, що "Ростов на Дону" вночі 13 вересня минулого року був уражений крилатими ракетами Storm Shadow/SCALP-EG у той час, коли перебув на судоремонтному заводі.

Читайте також: Розкрито нову деталь унікальної операції зі знищення ВДК "Минск" та підводного човна "Ростов-на-Дону"
підводний човен "Ростов-на-Дону"
"Ростов-на-Дону", фото ілюстративне

Таким чином, виходить, що нібито на відновлення підводного човна рашисти заклали собі орієнтовно 9 місяців. Скільки грошей рашисти вже витратили і планують витратити на відновлення підводного човна не повідомляється, хоча цілком ймовірно йдеться про доволі високі числа.

Окупанти заявляють, що головний виконавець замовлення ремонту підводного човна — 13-й судноремонтний завод, до робіт також залучені фахівці санкт-петербузьких "Адміралтєйских вєрфєй", де й була побудована субмарина "Ростов на Дону").

Нагадаємо, що на фото вище — той самий підводний човен "Ростов на Дону", який було уражено 13 вересня минулого року і який отримав дуже серйозні пошкодження, зокрема є пробоїни по центру корпусу і в носовій частині цієї субмарини.

І, судячи з цих пошкоджень, відновлення підводного човна насправді дуже й дуже сумнівні, тому не виключено, що такі заяви рашистів — звичайні маніпуляції, щоб підтримати власні легенди про нібито неефективність західних далекобійних ракет.

Зрештою, варто згадати ще торішні заяви ворога, який впевнено заявляв, що розтрощений підводний човен має лише "незначні ушкодження", які "не вплинули на її міцний корпус" і що на усунення цих пошкоджень знадобиться "лише незначно збільшити час знаходження підводного човна на плановому ремонті".

Читайте також: Чому ураження російського підводного човна "Ростов-на-Дону" - це унікальна перша в історії подія