xcounter
#

Рашисти "Ланцетом" добили свій же Т-90М "Прорив" і видають його за словенський M-55S

16549
Пошкоджений російський Т-90М "Прорыв", фото ілюстративне
Пошкоджений російський Т-90М "Прорыв", фото ілюстративне

Окупанти підбили свій танк "Ланцетом", бо, ймовірно, вже не могли витягти його з поля бою, але згодом вирішили перетворити свій Т-90М у словенський M-55S

Російські пропагандисти на одному зі своїх каналів у Telegram опублікували відео з кадрами роботи "армійського спецназа "Осман" та 810-ої бригади морської піхоти", які за допомогою баражуючого боєприпасу "Ланцет" нібито підбили словенський танк M-55S.

Втім, якщо уважно роздивитися машину на відео, то зокрема за типовим забаштовим простором можна впізнати російський танк Т-90М "Прорыв".

Читайте також: Один із пошкоджених Т-90М "Прорыв" рашисти розібрали на частини (фото)

Ба більше, саме цей танк можна побачити в одному з відео зі штурму села Роботине нашими військовими, яке було опубліковано у соцмережах — на ньому чітко видно той самий Т-90М, який рашисти вирішили видати за "підбитий словенський M-55S".

Т-90М
Той самий Т-90М, який окупанти видають за M-55S

Чому росіяни вирішили видати свій Т-90М за M-55S — питання насправді риторичне, бо це не вперше, коли окупанти видають свою підбиту техніку за наші машини.

Але водночас те, що окупанти вирішили добити покинутий танк баражуючим боєприпасом вже не привід для жартів, бо насправді це доволі логічне рішення, якщо, наприклад, ворог розуміє, що варіант з евакуацією точно "пролітає".

У будь-якому випадку, цей російський Т-90М відправляється до статистики втрачених рашистами машин — згідно з даними порталу Oryx, з лютого 2022 року знищено вже як мінімум 33 російських Т-90М.

Разом з тим, тут варто згадати, що в одному з нещодавніх епізодів, в якому наші військові знищили одразу три російські танки Т-90М, на яких окупанти намагалися прорвати оборону ЗСУ поблизу Бахмуту.

Читайте також: Яка проблема Т-90М "Прорыв" допомагає смажити ці танки FPV-дронами