xcounter
#

ПТРК "Скіф" пройшли випробування в Пакистані (фото)

8219
ПТРК "Скіф" від ДККБ "Луч" на виставці IDEX-2019 в ОАЕ
ПТРК "Скіф" від ДККБ "Луч" на виставці IDEX-2019 в ОАЕ

Згідно з повідомленням очільника державної компанії "Укрспецекспорт", двонедільні випробування були проведені у вересні цього року

Зокрема, за словами генерального директора державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" Вадима Ноздрі, українська делегація відвідувала Пакистан у липні та вересні ц.р.

"Під час останнього вояжу (у вересні 2020 року) майже два тижні були в країні, мали насичену програму. Були випробування ПТРК "Скіф", стрільби – ми себе показали, на мій погляд, чудово. Маємо перспективи щодо цієї високоточної зброї", - відзначив Вадим Ноздря.

Читайте також: У 2019 році ДККБ "Луч" поставило в Саудівську Аравію понад 2 тисячі ПТРК та керованих ракет до них - звіт ООН (фото)
ПТРК
Випробування ПТРК "Скіф" у вересні 2020 року в Пакистані / Фото: opk.com.ua

Він повідомив, що надскладні й дуже відповідальні випробування вітчизняних високоточних засобів ураження проходили "в самий спекотний період" й були ускладнені карантинними обмеженнями

"Проте пакистанська сторона високо оцінює як результати випробувань українських високоточних зразків озброєння, так і сам факт того, що саме українська делегація в цей складний період доклала максимальних зусиль та забезпечила проведення повного циклу випробувань", - наголосив гендиректор "Укрспецекспорт".

"Без перебільшення можна казати, що українській ПТРК "Скіф" сьогодні займає перше місце в рейтингу протитанкових систем, які розглядає вибаглива армія Пакистану", - додав він.

Нагадаємо, ПТРК "Скіф" є експортною версією відомого ПТРК "Стугна-П", який стоїть на озброєнні Збройних сил України та розроблений ДККБ "Луч".

ПТРК

За останні роки український протитанковий комплекс досить активно постачається закордон. Зокрема сотні таких комплексів з тисячами ракет для них були придбані Саудівською Аравією, Катаром та Азербайджаном.

Читайте також: Експорт без посередників: монополія "Укроборонпрому" дає задній хід