xcounter
#

Підрозділ TERRA показав, як уразити дроном БМП, і просить підтримати збір (відео)

2284
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Які особливості зараз має застосування безпілотників на полі бою, і які висновки можна зробити

Підрозділ аеророзвідки Terra 3-ї штурмової бригади опублікував цікаве відео, яке демонструє деякі важливі аспекти використання безпілотників на полі бою в осінній період. Та оголосив про збір на 50 тисяч доларів, котрі необхідні 100 дронів-камікадзе для застосування на Бахмутському напрямку. Defense Express закликає підтримати цей збір, усі необхідні реквізити розміщені безпосередньо під відео в Ютубі.

Якщо ж безпосередньо проаналізувати кадри, показані на цьому відео, то можемо побачити такі цікаві моменти.

Читайте також: "Українська бронетехніка" розповіла про випробування модернізованого "Новатора", і на яких замовників розраховують

Наприклад, щоб уразити навіть одиночну БМП ворога на полі бою, потрібно провести насправді немалу роботу. В першу чергу – ідентифікувати її приналежність і стан (тобто чи вона ворожа і робоча), визначити маршрут і напрям для атаки на ціль, і уже лише після того проводити саму атаку. При цьому роблячи поправку на те, щоб вітер і характер місцевості не завадили знищити ворожу машину.

Або ж наприклад, що дрони із термобаричними боєприпасами цілком можуть підходити для знищення ворожих кулеметних точок, розміщених у "норах".

Процес ураження ворожої БМП, скрін-шот з відео від підрозділу TERRA

Окремі моменти, на які варто звернути увагу – наприклад, що безпілотники зі скидами можуть бути оптимальним інструментом для протидії малим групам піхоти чи одиночним бійцям ворога. І що російські окупанти активно використовують руїни в наших населених пунктах, щоб намагатись там заховатись від наших безпілотників.

Раніше Defense Express писав про те, чи дійсно FPV-дрони на полі бою можуть замінити міномети або ж інше озброєння.

Процес ураження ворожого піхотинця, скрін-шот з відео від підрозділу TERRA
Читайте також: Україна перша в історії, хто ударив по інфраструктурі Росії далеко за Уралом