xcounter
#

Під захистом ЗРК "Оса-АКМ": українські РСЗВ "Смерч" тренувалися знищувати позиції російської авіації та БПЛА

3740
Українські військові відпрацювали знищення об’єктів умовного противника
Українські військові відпрацювали знищення об’єктів умовного противника

Українські військові продовжують активно тренуватися знищувати умовного ворога поблизу Кримського півострова

Підрозділ українських РСЗВ "Смерч" під час тренувань відпрацював знищення пунктів базування умовного противника, а також злітно-посадкових смуг штурмової авіації та безпілотних літальних апаратів, а розрахунки зенітних ракетних комплексів "Оса-АКМ" змогли захистити колону РСЗВ від нападу ворожої авіації. Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України.

Ці тренування відбулися у рамках спільного батальйонного тактичного навчання підрозділів угрупування військ, що виконують завдання на межі з тимчасово окупованим Кримським півостровом.

Читайте також: Збройні Сили України демонстративно вивели на стрільби гігантські САУ "Піон"

Так, як зазначає Командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, колону РСЗВ "Смерч", яка мала знищити ворожі об’єкти, під час зміни вогневої позиції атакувала авіація умовного противника.

РСЗВ
Українські РСЗВ "Смерч" атакувала авіація умовного противника під час зміни позицій

Водночас розрахунки союзних ЗРК "Оса-АКМ" в максимально наближених до бойових умовах провели розвідку повітряної обстановки, визначили координати цілей та пусками ракет знищили ворожі літаки.

ЗРК
Розрахунки ЗРК "Оса-АКМ" змогли відбити напад противника

При чому під час виконання задачі було відпрацьовано знищення як групових, так і поодиноких цілей, які знаходилися на різних висотах та летіли з різними швидкостями.

Після того, як ЗРК "Оса-АКМ" відбили напад авіації умовного ворога, РСЗВ "Смерч" змогли виконати свою задачу зі знищення необхідних об’єктів.

РСЗВ
Завдяки злагодженим діями військовим вдалося знищити ворожі об’єкти

Також зазначається, що під час тренувань військові займали та маскували позиції, організовували системи зв’язку та управління, приводили техніку з похідного положення в бойове тощо.

Читайте також: У Росії шукають способи, як вберегти свої кораблі від знищення "Нептуном"