На Миколаївський Суднобудівний Завод зайшов допоміжний корабель Військово-морських сил ЗС України А715 "Олександр Охріменко".
Як повідомив місцевий ресурс "Миколаїв - місто корабелів", МСЗ надає послуги свого плавучого доку виконувачу ремонту корабля – приватному суднобудівному-судноремонтному заводу "Нібулон", в рамках докового етапу робіт.
Читайте також: Морська охорона ДПСУ отримала відновлений корабель спеціального забезпечення "Титан"
![Олександр Охріменко](/media/contentimages/45061c49f7f27f9d.jpg)
Відзначається, що традиційно на цьому етапі виконується дефектація, очистка, відновлення та фарбування зовнішньої обшивки та конструкцій корпусу, ремонт гвинто-стернового пристрою та донно-забортної арматури, відновлення протекторів тощо.
![Олександр Охріменко](/media/contentimages/b4061c49f8e7398a.jpg)
Нагадаємо, з травня по липень цього року робітники "Нібулону", провели на аварійно-рятувальному кораблі українського флоту ремонт силової установки та спеціального обладнання, а з вересня 2021 року – почали ремонт гвинто-рульового комплексу, забортної арматури тощо, а наразі дійшли до етапу безпосередньо докового ремонту.
![Олександр Охріменко](/media/contentimages/62c61c49f9b128f5.jpg)
Як раніше повідомляв Defense Express, "Олександр Охріменко" став шостою з одиниць корабельного складу ВМСУ за 2021 рік, яка прибула на МСЗ для виконання відновлювальних робіт.
Читайте також: ВМСУ хочуть заміну "Гетьмана Сагайдачному", але остаточного рішення по "Володимиру Великому" поки нема