xcounter
#

Олег Уруський говорить, що ДОЗ-2021 уже виконаний на 75%

1059
На купівлю озброєнь в 2021 для ЗСУ виділено 27 мільярдів гривень
На купівлю озброєнь в 2021 для ЗСУ виділено 27 мільярдів гривень

На даний момент, в рамках Держоборонзамовлення на поточний рік уже укладено 350 контрактів загальною вартістю 20,5 мільярдів гривень

Сьогодні на базі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості відбулась чергова нарада щодо стану виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ) у 2021 році. За результатами цієї наради стало відомо, що зараз Держоборонзамовлення виконано на 75% від виділеної суми в 27 мільярдів гривень.

Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: "Нептун", броня та цифрові ідеї: що Міноборони покаже на виставці до Дня захисника України (фото та відео)

Зокрема, як очільник Мінстратегпрому, на даний момент усі замовники в рамках ДОЗ-2021 уже уклали нових та пролонгували загалом близько 350 контрактів загальною вартістю 20,5 мільярдів гривень, що складає 75% від загальної суми оборонного замовлення на 27 мільярдів гривень. "За доповідями держзамовників ДОЗ 2021 виконується в плановому режимі і до кінця року буде виконано на 100%", - наголосив віце-прем’єр-міністр Уруський.

За наявними даними, у 2021 році Повітряні Сили отримали 27 відновлених та модернізованих літаків та вертольотів, фото ілюстративне

Як розповідав Defense Express, сьогодні стало відомо, що Мінстратегпром отримав у своє управління ДП "УкрНДІспецсталь". Це допоможе створити в Україні Центр по сертифікації спеціальних матеріалів, що в свою стане непрямим стимулом для розвитку високотехнологічних секторів українського ОПК.

Також сьогодні міністр оборони Андрій Таран заявив, що буквально в листопаді може стартувати будівництво центру по обслуговуванню та підготовці персоналу для безпілотників Bayraktar TB2.

Нашим Збройним Силам новітнє озброєння потрібне ще "на вчора"
Читайте також: 14,5-мм гвинтівки TR-X, "Алігатор" та "Мономах" від "ХАДО": коли все зроблено в Україні (відео)