xcounter
#

Норвезький виробник боєприпасів Nammo відкриває нову лінію для масштабування у 10 разів

10201
Норвезький виробник боєприпасів Nammo відкриває нову лінію для масштабування у 10 разів

Нова виробнича лінія Nammo дозволить збільшити випуск 155-мм артилерійських, 120-мм танкових снарядів, а також твердопаливних двигунів до ракет AIM-120 AMRAAM

Норвезький уряд повідомив, що додатково профінансує національного виробника боєприпасів Nammo, який відкриє нову виробничу лінію.

На цю задачу виділено 1 млрд норвезьких крон, або близько 94 млн доларів. При цьому Nammo взяла на себе зобов'язання підтримувати нові виробничі можливості мінімум 15 років.

Читайте також: Польща має лише дві батареї Patriot, як вона збиватиме дрони та ракети над Україною

Зазначено, що нова виробнича лінія дозволить збільшити виробництво самих сучасних артилерійських снарядів у 10 разів, а також забезпечить подвоєння потужності виробництва інших артилерійських боєприпасів та ракетних двигунів.

155 снаряд

При цьому норвезький уряд прямо зазначив, що її відкриття напряму пов'язана із потребою України. А також уточнено, що ця виробнича лінія дозволить збільшити виробництво 155-мм артилерійських, 120-мм танкових боєприпасів, а також двигунів до ракет AIM-120 AMRAAM.

І хоча що саме буде вироблятися на новій лінії не повідомляється, але дуже схоже, що мова йде не про фінальне виробництво, а про порохи. Бо саме вони необхідні для виробництва не лише боєприпасів, а й твердопаливних ракет.

Також були оголошені строки, коли ця нова виробнича лінія має почати працювати - у будь-якому випадку не пізніше кінця 2026 року. Хоча в норвезькому уряді підкреслили, що задача - запустити її раніше.

Читайте також: Уругвай купує шість Super Tucano і це буде вся бойова авіація: у скільки обійшовся гвинтовий штурмовик