xcounter
#

Кремль оголосив дійсно значну кількість поповнення війська контрактниками з початку року

4002
Кремль оголосив дійсно значну кількість поповнення війська контрактниками з початку року

Замість проведення так званої "часткової мобілізації" у РФ використали механізм підписання контрактів і це також дозволило поповнювати сили сотнями тисяч

У РФ на рівні радбеза оголосили кількість рашистів, які підписали контракт зі збройними силами. Ці цифри озвучив Дмітрій Медведєв, який у паузах між погрозами ядерним озброєнням у соцмережах, значиться заступником голови радбезу РФ.

За його словами з 1 січня по 3 серпня 2023 року кількість нових контрактників у російському війську складає понад 231 тисячу осіб.

Читайте також: РФ могла використати "Торнадо-С" для ударів по ЗСУ на Куп’янському напрямку

Нагадаємо, що під час так званої "часткової мобілізації", яка була оголошена 21 вересня 2022 року та активно тривала до 28 жовтня, хоча офіційно не була припинена, у РФ мобілізували близько 300 тисяч осіб.

мобілізація рф

Водночас такі заходи викликали соціальну напругу у РФ, а міноборони РФ продемонструвало нездатність "прогнати" через підготовчі табори таку одночасну кількість особового складу й забезпечити її навіть одягом.

Саме тому Кремль, як мінімум станом на зараз, вирішив відмовитись від таких кроків. А замість мобілізації була увімкнена на повну пропаганда саме "контрактної служби". Для чого охочих поповнити гарматне м'ясо заманювали грошовими виплатами, пільгами, максимально спрощували процедуру та дозволили підписувати контракти іноземцям та солдатам строкової служби.

Оголошені у Кремлі цифри можуть виглядати завищеними, але за даними Генштабу кількість знищених рашистів з 1 січня по 2 серпня складає 141,13 тисячі осіб. Враховуючи поранення та вибуття зі складу збройних сил з інших причин, кількість у 231 тисячу вже сприймається інакше.

Але враховуючи доволі швидкі та суворі зміни російського законодавства щодо мобілізації та покарань за ухилення від неї, існує доволі реальна можливість, що Кремль готується до жорсткої мобілізації та придушення протестів проти неї.

Читайте також: "Вагнер" у Білорусі концентрується напроти Сувальського коридору: кількість вже перевищує 4 тисячі найманців