xcounter
#

Як "сітка смерті" артилерії ЗСУ знищує окупантів під Бахмутом, і як в цьому допомагає аеророзвідка (відео)

6663
Реактивна артилерія ЗСУ працює по російським окупантам, ілюстративне фото з відкритих джерел
Реактивна артилерія ЗСУ працює по російським окупантам, ілюстративне фото з відкритих джерел

Перевага ЗСУ над ворогом полягає не тільки в технологіях, але й у кращій організації та взаємодії також

Вчора Defense Express розміщував відео від підрозділу аеророзвідки TERRA з Бахмутському напрямку. Там ми відзначали зокрема рівень технологічності у взаємодії між аеророзвідкою, артилерією та армійською авіацією ЗСУ. І заодно закликаємо ще раз підтримати збір на дрони, автотранспорт та інші важливі речі, які наближають нашу Перемогу, інструкція "як допомогти в декілька кліків" - на сайті самого підрозділу TERRA.

Сьогодні ми ще раз повернемось до цього відео, аби звернути Вашу увагу на інші, на перший погляд "невидимі" речі, які однак допомогли побудувати "сітку смерті" для знищення рашистів під Бахмутом, про яку неоднократно говорили представники Генштабу ЗСУ.

Читайте також: ЗСУ на Сході використовують рідкісне "вантажне бронетаксі" на базі M113 з Австралії

На перший погляд, на кадрах вище ми не бачимо нічого "видатного". Аеророзвідка та артилерія між собою спілкуються лаконічно та ефективно, для коригування вогню використовуються зрозумілі орієнтири на місцевості, розрахунки САУ Krab та/або гаубиць M777 "кладуть" необхідний для знищення ворожої цілі боєкомплект, та й в підльоті Мі-8 "за графіком" для відстрілу НАР з кабрування теж наче "нічого такого".

Але з іншої сторони, ось що ми бачимо. Команда аеророзвідників літає у заданому квадраті, а це означає, що сектори чітко поділені між екіпажами БПЛА. Якщо є чіткі орієнтири для коригування вогню, значить і квадрати чітко пристріляні та розподілені за конкретними розрахунками наших артсистем. Якщо посеред бою не виникає ситуацій, що артилерія вимушена різко припинити вогонь, то це означає, що пріоритет цілей розподілений чітко.

Артилеристи ЗСУ працюють по російським окупантам з гаубиці Д-30, фото - Генштаб ЗСУ

А головне – командири усіх рівнів чітко знають свій функціонал, і втручаються лише в свою зону відповідальності. Що, наприклад, не тільки прибирає "зайві" ланки для передачі команд під час бою. Але й комбінувати таку цікаву річ, як поєднання та узгодження артилерійських та авіаційних ударів по заданим квадратам, де є російські окупанти.

Чітке узгодження сфер відповідальності, прибирання "зайвих" командних ланок та в принципі вища організація роботи, порівняно з рашистами і допомогли під час оборони Бахмуту те, що наш Генштаб називає "сітка смерті".

Мі-24П та Мі-8 летять "працювати" по російським окупантам, березень 2023 року, ілюстративне фото від "Суспільне"
Читайте також: Танки Leopard 2A6 та БМП Marder від Німеччини вже в Україні