xcounter
#

​Підрозділ TERRA збір на дрони: наочна демонстрація чому квадриків потрібно більше

2135
​Підрозділ TERRA збір на дрони: наочна демонстрація чому квадриків потрібно більше

Відео оборони Бахмуту від підрозділу аеророзвідки TERRA​ максимально наочно демонструє важливість правильної взаємодії артилерії та коригувальників

Підрозділ аеророзвідки TERRA показав архівне відео з оборони Бахмуту, на якому продемонстровано коригування артилерійського вогню по ворогу, який намагається просунутися у бік наших позицій, а також контроль за авіаційними ударами по ворогу.

Знищення противника ще під час його висування на рубіж атаки важливе не тільки через те, що це завдає йому втрат, а взагалі дозволяє нівелювати його наступальні дії. Окрім того, "обробляються" позиції ворога, які він використовує для укриття та опорні пункти.

Читайте також: Raytheon покинула проект із заміни ATACMS ще у 2020 році, але тепер повертається до гри

Саме коригування відбувається з використанням тактичних інформаційних систем, коли інформація від коригувальників надходить одразу до розрахунків артилерійських систем, тобто створюється дуже швидкий розвідувально-ударний контур в якому виявлення цілі, коригування вогню та контроль ураження проходить у режимі онлайн.

І контролюється кожний постріл, а лише на відео два бійці з квадрокоптерами працювали разом із розрахунками САУ Krab, гаубиць M777 та вертольотами.

Наразі підрозділ продовжує збирати на дрони, автотранспорт та інші вкрай важливі речі, які наближають Перемогу. Як допомогти всього у декілька кліків - на сайті самого підрозділу TERRA.

Читайте також: Mirage-2000-9, який Франція наче хоче викупити в ОАЕ для України: на скільки це реалістично