xcounter
#

Як падає "Орлан-10": штурмовики Закарпатського легіону показали на відео зачистку неба

15093
Як падає "Орлан-10": штурмовики Закарпатського легіону показали на відео зачистку неба

ЗСУ вже навчились майсетрно виявляти та знищувати рашиські розвідувальні дрони "Орлан-10"

Бійці 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади показали як збили черговий рашиський розвідувальний дрон "Орлан-10".

Зазначається, що він був збитий з переносного зенітно-ракетного комплексу. Але його тип не називають. Хоча можливо зробити припущення, що мова йде про британський комплекс Martlet, який вже неодноразово потрапляв на відео і вже встиг зарекомендувати себе, як надійний засіб знищення таких малорозмірних цілей.

Читайте також: Рвуть на шмаття: чергова добірка відео блискавичної роботи української арти по рашистах

Про використання саме Martlet говорить і результат пострілу, бо у рашиського БПЛА просто відірвало крила, після чого він гепнувся вертикально вниз.

Зазначимо, що останнім часом ЗСУ вже натренувались знищувати "Орлан-10" на постійній основі. В хід йде не тільки ПЗРК, а й засоби радіоелектронної боротьби. І знищення цих дронів має величезне значення, бо саме "Орлан-10" є основним засобом ведення розвідки та коригування вогню для армії РФ, знищуючи такі БПЛА українські бійці фактично осліплюють рашистів.

Водночас може здатися, що використання ПЗРК проти дрона типу "Орлан-10" може бути недоцільним. Але цей БПЛА, попри розміри, є справжнім "шкідником" і використовується противником для розвідки та коригування вогню артилерії.

Читайте також: Bayraktar TB2 відправив на дно до "Москви" два найновіших патрульних катера РФ "Раптор" (відео)