xcounter
#

Як "ловити" російські "танки-камікадзе": видовищна утилізація Т-62 за допомогою FPV-дрона

19123
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Окупанти не полишають спроб використовувати на полі бою танки-камікадзе

Виробник FPV-дронів "Ескадрон" у своєму акаунті в Telegram опублікував чергове відео використання їхньої зброї українськими військовими на полі бою – на кадрах зафіксоване ураження російського Т-62, і судячи з усього, окупанти продовжують використовувати танки на полі бою у ролі нашпигованих вибухівкою "камікадзе".

Так, дуже ймовірно, що на відео зафіксовано знищення саме нашпигованого вибухівкою "танка-камікадзе" – такий висновок можна зробити з потужного вибуху внаслідок влучання FPV-дрона у російський танк.

Читайте також: Наскільки легко навчитися керувати FPV-дроном: про справжню ефективність та місце у строю таких дронів-камікадзе

Його, наприклад, можна порівняти з результатом ураження іншого російського "танка-камікадзе на базі Т-54/Т-55, який спершу наїхав на міни, а потім був знищений пострілом з РПГ – як стверджували самі окупанти, танк було нашпиговано шістьома тоннами тротилу.

Тому передусім ми фіксуємо такий факт – що окупанти продовжують експериментувати з нафаршированими вибухівкою машинами камікадзе – як на базі тих же тягачів МТ-ЛБ, так і старіших танків, як-от Т-54/Т-55 чи Т-62.

Водночас це відео з ураженням у мережах шириться з уточненням, що окупанти використовують саме дистанційно-керовану версію – можна обережно припустити, що такий висновок зроблений зокрема з хаотичних слідів від траків, хоча вони можуть належати також й іншим машинам.

Але загалом варто відзначити, що в окупантів "у запасі" можуть бути системи дистанційного управління для радянських танків, які тестували ще у 80-х роках і які цілком можуть бути застосовані на полі бою сьогодні.

Читайте також: Схоже, окупанти запустили масштабне серійне виробництво FPV-дронів, і це насправді дуже серйозна загроза