Тож на завершенні 2020 року хочемо висловити подяку нашим читачам та передплатникам за увагу та інтерес до усіх наших проєктів, ініціатив та поточної інформаційно-аналітичної роботи.
До речі, за підсумками грудня 2020 р. завдяки вам ми подолали рекордний для нашого сайту рубіж у понад 2 млн. переглядів. Але ж, звісно, ніхто не збирається цим задовольнятися.
Читайте також: Україна буде експортувати авіаційні ракети Р-27: конкуренти затихли
![](/media/contentimages/f715fedcba893e06.jpg)
Наші нові відео та випуски нових номерів журналів набувають все більше прихильників (хоча і кажуть, що час твердих журналів минає - ми з цим згодні лише частково).
Завдяки вам ми подолали рекордний для нашого сайту рубіж у понад 2 млн. переглядів на місяць
Тож який післясмак та підсумкові відчуття року 2020? І що хочеться робити далі? Скажу так.
У цьому році ми особливо зрозуміли вагу та значення досвіду, професійності, послідовності та прогнозованості у вчинках, ціну відповідальності за сказані слова.
![](/media/contentimages/a905fedcdff8c427.jpg)
Все це стало дуже помітним і потрібним на тлі "білого шуму" поверхневості, хайповості та одномоментності, який починає "забивати" усі робочі діапазони життя та діяльності країни, армії та "оборонки".
![](/media/contentimages/dca5fedccce17dbf.jpg)
Втім, відрізнити "білий шум" від перспективної конкретики теж буває непросто... Тому зворотній зв’язок з нашими читачами та глядачами (практика свідчить, що аудиторія Defense Express - професійна та виважена) для нас вкрай важливий. На додаток до критичного мислення для всіх та кожного.
![](/media/contentimages/c815fedcb5f0101f.jpg)
У наступному році ми будемо робити те, що і в році, що минає. Але більш настійливо, більш аргументовано і з більшою кількістью "цікавинок" - і текстових, і візуальних.
І, звісно, є бажання та прагнення усіляко підтримувати тих, хто добре робить свою справу, втілює ідеї в конкретні проєкти, формує для всіх нас додану вартість нових компетенцій і гордості, що зроблено в країні і для країни.
![](/media/contentimages/82a5fedca1bb644a.jpg)
Ми будемо відслідковувати тренди, які формують новий світ навколо нас. Описувати і показувати те, що не можна ігнорувати. Знання та дії інших можуть бути поштовхом для власних змін. Бо залишимось на узбіччі як резервація динозаврів, а все круте проїде та пролетить повз нас.
![](/media/contentimages/09c5fedca3cd548c.jpg)
Ми будемо показувати життя наших оборонних та технологічних компаній, які адекватно реагують на виклики нової реальності і мають на них власні відповіді та рецепти.
Таких компаній небагато і тому їхній досвід та доля вкрай важливі. Чи то, може, ми далеко не все знаємо і насправді їх зовсім і не мало? Побачимо.
![](/media/contentimages/ed45fedca819d1ef.jpg)
Але насамперед цікаві люди з іхніми ідеями та діями. Бо будь-яка наша компанія чи підприємство - це конкретні люди. І часом все обертається навколо однієі особи чи малої геніальної купки однодумців, які і є головною рушійною силою.
І все тоді набуває правильної логіки. Від ідей до проєктів, від людей - до компаній і далі - до національних амбіцій.
Тож такі люди теж будуть у фокусі нашої уваги. Країна повинна знати своїх героїв.
![](/media/contentimages/fa55fedcad423af8.jpg)
Це такі загальні напрями, цілі 2021, на які буде орієнтуватись творча команда Defense Express у наступному році, який невпинно наближається.
Сподіваємось, що Новий рік усім нам принесе більше здобутків, впевненості у тому, що ми разом якісно робимо потрібні справи. Тож усім міцного здоров`я і рухаємось далі. Там буде багато цікавого.
![](/media/contentimages/8cf5fedcaf6bdbf2.jpg)
Читайте також: Наш рекорд: сайт Defense Express подолав рубіж у 1,7 млн переглядів