xcounter
#

Чудовий приклад від ГУР використання FPV-дронів для високоточної ліквідації рашистів (відео)

5005
Чудовий приклад від ГУР використання FPV-дронів для високоточної ліквідації рашистів (відео)

Вперше для ліквідації високопоставлених окупантів був використаний FPV-дрон

Використання FPV-дронів у ролі камікадзе для ураження ворожої техніки та піхоти на передньому краї вже може здивувати лише у випадку, якщо мова йде про полювання на якісь рідкісні зразки, наприклад, на БМПТ "Терминатор".

Але українські бійці почали майстерно використовувати такі дрони й для справжніх високоточних операцій з ліквідації рашистів. Й саме такий випадок опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Читайте також: Яка новітня система допомагає ЗСУ перестрілювати артилерію рашистів у контрбатарейній боротьбі

Так завдяки такому FPV-дрону камікадзе сьогодні 18 серпня, близько 09:23 був переданий "палкий привіт" всім присутнім на нараді керівництва окупаційної "поліції" поки окупованого Енергодару.

Повідомляється, що численні поранення отримали одразу начальник міського відділу, його заступник з оперативної роботи, керівник слідчого відділу, начальник чергової частини та керівники низки підрозділів. Поранення були настільки серозні, що їх переправили на територію РФ.

Водночас необхідно відмітити ряд факторів, які вочевидь стали запорукою успішній атаці. По-перше, це звісно майстерність оператора. По-друге, це дальність зв'язку, бо по прямій від минулого берега Дніпра до місця удару близько 10 км. По-третє, точна інформація куди та коли бити з точністю до хвилини та конкретного вікна.

Й саме поєднання цих факторів дозволило завдати такий високоточний удар без супутньої шкоди. Й таким чином, здається, що це перше використання FPV-дрона для високоточної ліквідації високопоставлених окупантів.

Читайте також: Туреччина переходить з Harpoon на власну протикорабельну ракету Atmaca: її отримають одразу 11 кораблів