Ця інформація була оприлюднена під час проведення робочої наради керівництва Міноборони з представниками вітчизняних компаній-виробників засобів індивідуального захисту для потреб Збройних Сил України
Так, заступник Міністра оборони України Ігор Халімон повідомив присутнім представникам компаній ТМ "РА.ДА", ТОВ "КМ ДІСТІ", ТОВ "EccentriCITY Invest", ТОВ НВП "Темп-3000", ТОВ "Матеріалознавство", ТОВ "Velmet" та "Харківський завод засобів індивідуального захисту", що в оборонному відомстві розроблено проект вимог до бронежилета полегшеного типу.
Читайте також: Екзоскелети як сучасні бойові обладунки: Україна поки що ігнорує цей тренд
Цим виробом планують незабаром оснастити бійців українського ССО, тому Ігор Халімон закликав українських виробників звернути свою увагу на розроблення цього бронежилета.
Також виробникам було нагадано про пропозиції, зроблені на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки щодо комплектації захисного шолома одразу кількома чохлами захисних кольорів.
Окремо, представникам українських компаній довели поточну ситуацію з технічними специфікаціями для оновлених засобів індивідуального захисту — модульного бронежилета, до якого вносять корективи у деяких пунктах, та балістичного шолома.
Останній планують випускати у двох видах – загальновійськовий варіант та спеціальний, за побажаннями командування ССО.
За інформацію Defense Express, на сьогодні у Збройних силах України майже 200 тис. бронежилетів потребують заміни або продовження ресурсу з огляду на вичерпання гарантійних термінів експлуатації.
Читайте також: За новим стандартом: десантний шолом "ТОР-Д" пройшов випробування Міноборони України