xcounter
#

Бійці ЗСУ показали "тачанку" для запуску авіаційних ракет С-8 (відео)

43046
Імпровізована установка для запуску некерованих ракет С-8, скріншот з відео
Імпровізована установка для запуску некерованих ракет С-8, скріншот з відео

Заодно наші бійці так натякнули на необхідність легких РСЗВ для нашого війська

У відкритому доступі з’явилось відео, яке розповідає про імпровізовану "тачанку" наших бійців, адаптовану для запуску некерованих авіаційних ракет типу С-8.

З притаманним почуттям гумору воїни ЗСУ назвали цю імпровізовану установку "Бджоли". Якби натякаючи, що результат стрільби цієї "пасіки" має бути приблизно такий – "мертві орки не гудуть".

Читайте також: Чому ЗСУ використали для знищення рашистів гармату Д-44 з 1950-х років (відео)

Можливо, тут ми маємо справу з найбільш складним інженерним виробом, який можна створити в польових умовах. Для початку, потрібно було ж підвести електроспуск для причепу, де стоїть блок для запуску некерованих С-8. Судячи з того, що під час стрільби з цієї "тачанки" наших бійців назовні не було, сам процес стрільби максимально «автоматизований", наскільки це можливо в поточних умовах.

Перший висновок у цій історії – наші захисники вимушені настільки імпровізувати, бо Україні настільки гостро потрібні системи класу MLRS, як то M142 HIMARS або M270.

А можливо, тут справа дещо складніша, і так наші бійці натякають, що в умовах сучасної війни своє місце на полі бою мають і легкі РСЗВ. Котрі однак досі вироблялись "кустарним" методом.

Імпровізовані РСЗВ на шасі МТ-ЛБ,виготовлені для Збройних Сил України, ілюстративне фото довоєнних часів
Читайте також: Бійці ЗСУ відстрілялись по ворогу "партизанським" "Градом" на МТ-ЛБ (відео)