xcounter
#

Стало відомо, коли перші M142 HIMARS можуть прибути на фронт для утилізації рашистів

80781
M142 HIMARS веде вогонь, ілюстративне фото з відкритих джерел
M142 HIMARS веде вогонь, ілюстративне фото з відкритих джерел

Схоже, США по арифметичній прогресії будуть нарощувати поставки систем MLRS для України

Колумніст The Washington Post Девід Ігнатіус на шпальтах свого видання розповів декілька новин по темі поставок реактивних систем залпового вогню типу M142 HIMARS для України.

Для початку відомо, що цієї середи має завершитись навчання першої команди наших артилеристів, що використовуватимуть HIMARS на фронті проти орків. "Розгортання цієї команди" має відбутись на наступному тижні, простіше кажучи – саме на наступному тижні слід чекати звісток про прибуття американських MLRS на фронт.

Читайте також: Чи можна використати систему M142 HIMARS для знищення Чорноморського флоту РФ
Залп із M142 HIMARS, фото – U.S. Army

Також відомо, що США готують поставку наступної партії у 8 систем M142 HIMARS для ЗСУ. Навчання української обслуги для цих MLRS має початись "одразу ж після завершення тренувань" попередньої команди.

Якщо виходити з того факту, що спочатку США виділили Україні чотири системи M142 HIMARS, а потім – вісім, це дозволяє припускати, що поставки американських MLRS нарощуватимуться за арифметичною прогресією.

Але далі виникає риторичне питання – чи є в України час на "розкручення маховика поставок" саме за такими темпами, якщо зважити на те, що 300 реактивних систем залпового вогню для ЗСУ потрібні ще "на вчора".

M142 HIMARS веде вогонь, фото – U.S. Army
Читайте також: Польські ЗМІ пояснили, як Шольц "загубив" ракети до своїх M270 та пообіцяв дати "неіснуючу" РСЗВ