xcounter
#

Безпілотник уразив російські бомбардувальники Ту-22М3 на авіабазі "Сольці"

6855
Російський бомбардувальник Ту-22М3 з ракетою Х-22, фото ілюстративне
Російський бомбардувальник Ту-22М3 з ракетою Х-22, фото ілюстративне

Попередньо повідомляється про як мінімум два бомбардувальники Ту-22М3, які могли отримати пошкодження внаслідок прильоту безпілотника

Безпілотні літальні апарати атакували російський військовий аеродром "Сольці", що у Новгородській області — у мережі з’явилося фото, яке свідчить про прильот на місце базування російських бомбардувальників, про атаку на аеродром було вимушене зізнатися також і російське оборонне відомство.

Сольці військовий аеродром
Задимлення в районі військового аеродрому "Сольці", фото — моніторинговий канал monitor

За "офіційною" позицією міноборони РФ, атака відбулася сьогодні, 19 серпня, близько 10 години. Як стверджується, безпілотник "був виявлений розрахунком поста зовнішнього спостереження аеродрому та уражався зі стрілецької зброї".

Читайте також: Росіяни розкрили, скільки для них коштує Ту-22М3 з ракетою Х-22, і там цифри здивують

Внаслідок атаки виникла пожежа на стоянці літаків, яку начебто оперативно ліквідували. Також у міноборони РФ кажуть, що один літак отримав пошкодження, а постраждалих начебто немає.

Одразу ж тут варто звернути увагу на таку деталь — що безпілотник чому збивали зі стрілецької зброї, хоча йдеться про діючу авіабазу. Інший момент — що окупанти взагалі визнали удар по аеродрому і навіть пошкодження літака, це цілко може натякати на те, що насправді наслідки цього удару можуть бути значно потужнішими.

Наприклад, низка моніторингових каналів повідомило, що ушкодження могли отримати як мінімум два російські бомбардувальники Ту-22М3 — зокрема у monitoring кажуть про те, що безпілотник міг пошкодити нафтосховище, внаслідок чого були уражені й російські літаки (які також могли "отримати" й уламки БПЛА).

Водночас станом на 15:23 повідомляється, що окупанти вирішили перекинути як мінімум п’ять своїх Ту-22М3 з аеродрому "Сольці", який атакував безпілотник, на аеродром "Оленья".

Нагадаємо, що російський військовий аеродром "Сольці" росіяни використовують для близько десятка своїх бомбардувальників Ту-22М3, які здійснюють терористичні ракетні удари по території України. Знаходиться на відстані у понад 650 км від кордону з Україною.

Так, наприклад, під час чергової терористичної атаки вночі 15 серпня ворог зі своїх шести літаків Ту-22М3, які вилетіли з аеродромів Сольці та Шайковка, випустив по України чотири крилаті ракети Х-22.

Читайте також: Коли дійсно потрібен генератор бавовни з дальністю 1000 км: як розміщені Ту-22М3 у Моздоку