xcounter
#

Bayraktar TB2 у ЗСУ залишається без потужнішого "побратима": у чому причина

91081
Bayraktar TB2 у ЗСУ залишається без потужнішого "побратима": у чому причина

США вимушені поставити "на паузу" продаж Україні розвідувально-ударних БПЛА

Адміністрація Байдена була вимушена призупинити свій план з продажі україни чотирьох розвідувально-ударних безпілотників. Про це повідомляє видання Reuters з посиланням на власні джерела.

MQ-1C Grey Eagle
MQ-1C Grey Eagle

Так, повідомляється, що у США занепокоєні тим, що обладнання безпілотника MQ-1C Grey Eagle може потрапити до рук ворога – такі побоювання висловили в Управлінні з безпеки оборонних технологій Пентагона.

Читайте також: Harpoon настільки налякав рашистів, що вони вирішили "сховати" свої кораблі

Йдеться, зокрема, про радар безпілотника та обладнання для спостереження, які можуть потрапити до рук РФ, якщо окупаційній армії вдасться збити цей БПЛА над своєю територією.

Як повідомляється, цей пункт "проігнорували" під час першочергового розгляду ймовірного продажу Україні безпілотників, але звернули на нього увагу під час зустрічі в Пентагоні наприкінці минулого тижня.

Нагадаємо, раніше Defense Express з посиланням на Reuters розповідав, що адміністрація Байдена планує продати Україні чотири безпілотники MQ-1C Grey Eagle від компанії General Atomics – і навіть зазначалося, що був запропонований умовний план навчання досвідчених українських операторів, розрахований на тижні, а не місяці.

Читайте також: У ЗСУ розповіли, яка зброя частково "закриє" проблему ствольної артилерії у військах