xcounter
#

Bayraktar TB2 Збройних Сил України відзняв унікальні кадри: показуємо парад з іншого ракурсу

19720
Безпілотник Bayraktar TB2 Повітряних Сил України в об’єктиві свого "флотського" побратима
Безпілотник Bayraktar TB2 Повітряних Сил України в об’єктиві свого "флотського" побратима

Кадри були відзняті на віддалі понад 10 кілометрів від столичного Хрещатику, при цьому Bayraktar TB2 успішно подолав відстань від Миколаєва до Києва та назад

Сьогодні усі наші співвітчизники мали можливість побачити парад на честь 30-річчя Незалежності України або ж наживо, перебуваючи на Хрещатику, або ж в прямій трансляції національних ЗМІ і телеканалів.

Але зйомки сьогоднішнього параду відбувались не тільки з "телевізійного" ракурсу. Скажемо навіть більше - учасниками сьогоднішнього параду були насправді два безпілотники комплексу Bayraktar TB2.

Читайте також: У Києві відбувся парад на честь 30-річчя Незалежності України: яка техніка пройшла і пролетіла над Хрещатиком
Перша "парадна" демонстрація БПЛА Bayraktar TB2 Збройних Сил України

Редакція Defense Express має у своєму розпорядженні унікальні кадри сьогоднішнього параду, які були відзняті за допомогою оптико-електронної апаратури БПЛА Bayraktar TB2.

За нашими даними, зйомка цих кадрів відбувалась на відстані 10 кілометрів від столичного Хрещатику. А щоб виконати таку зйомку, за даними ресурсу Flightradar24, безпілотник Bayraktar TB2 ВМСУ пролетів без проміжних посадок від Миколаєва до Києва.

Так виглядав маршрут, який подолав безпілотник Bayraktar TB2 Військово-Морських Сил України

Ця новина свідчить про унікальні можливості безпілотних комплексів Bayraktar TB2, які отримали на озброєння наші Повітряні та Військово-Морські Сили. По суті, здатність відзняти настільки якісну "картинку" на відстані у десятки кілометрів від місця події означає, що безпілотники можуть виконувати задачі по веденню розвідки або ж по наведенню протикорабельних комплексів "Нептун" без загрози потрапити під ураження засобами ППО противника.

У нашої новини є інше важливе значення. На параді сьогодні пройшли як мінімум чотири пускові установки комплексу "Нептун" на шасі "Татра", як мінімум одна транспортно-заряджальна машина, один мобільний КП цього комплексу та РЛС "Мінерал-У". Це – уже потужна ударна сила.

А з "очами", які забезпечують Bayraktar TB2 - Україна нарешті отримала "довгу руку", що здатна уразити флот противника у будь-якій точці територіальних вод нашої країни.

Парадна демонстрація машин протикорабельного ракетного комплексу "Нептун"
Читайте також: "Нептун" і "Козак" на причалах: Одеса готується приймати парад Військово-Морських Сил