В районі проведення Операції об’єднаних сил (ООС) відбулися навчання підрозділів резерву, які входять до складу Оперативно-тактичного угруповання "Північ", сповіщає прес-служба Міноборони України.
Для проведення навчань були залучені артилерійські підрозділи, озброєні гарматами 2А36 "Гиацинт-Б" і танкові підрозділи на Т-64, що діяли в умовах, максимально наближених до бойових.
Читайте також: "Урагани" ЗСУ тренувались уражати цілі в тилу ворога за допомогою БПЛА (відео)
![](/media/contentimages/459614c4df152c3c.jpg)
Управління цими підрозділами відбувалось з передового пункту управління, розгорнутого у визначеному районі. Навчання відбувались за наступним сценарієм.
Після отримання бойового наказу танкові й артилерійські підрозділи висунулися в район проведення навчань.
![](/media/contentimages/0d2614c4e0252bd6.jpg)
Танкові підрозділи виконали нічний марш в умовах обмеженої видимості, прибули в район зосередження та замаскували свою техніку. Удень – танкісти висунулись на вогневі рубежі, виявили та знищили умовного противника.
Артилеристи зосередилися на управлінні системою вогню та визначенні цілей умовного противника.
![](/media/contentimages/3dd614c4e1e679e1.jpg)
"Як повідомив керівник цих навчань, підрозділи резерву показали високий рівень взаємодії та злагодженості на різних етапах навчання, а саме під час висування на визначені рубежі, розгортання сил та засобів, маскування, застосування різноманітних тактичних прийомів протидії противнику", - підсумували в прес-службі Міноборони.
![](/media/contentimages/d50614c4e316518a.jpg)
Читайте також: Військові України, Румунії та Болгарії провели перший спільний бій та перемогли "терористів"