Протягом першого дня зустрічі генерал-полковник Олександр Сирський поділився з коллегами ефективними методами боротьби з гібридною війною, яку веде РФ та способами відбиття її інформаційних атак.
Окрім цього генерал-полковник Олександр Сирський та заступник командувача Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенант Річард Кріпвелл домовились про початок спільного планування заходів з підготовки та поглиблення взаємосумісності між військами на 2022 рік. Підчас заходу Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський провів ряд двосторонніх зустрічей з коллегами з Шфеції, Фінляндії та Азербайджану.
Читайте також: Сухопутні війська ЗСУ у 2020 році збільшили кількість повністю боєготових військових частин
Протягом другого дня генерали країн членів НАТО, а також країн партнерів обмінялись досвідом щодо проведення миротворчих місій, думками стосовно співпраці з НАТО та протистояння збройній агресії Росії.
Окрім України, до конференції долучились представники 18-країн членів Північноатлантичного альянсу та його партнерів серед яких: Алжир, Австралія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Колумбія, Єгипет, Фінляндія, Грузія, Ірландія, Японія, Йорданія, Кувейт, Монголія, Марокко, Нова Зеландія, Катар, Швеція та Туніс.
Нагадаємо, що раніше Defense Express писав про те, що Сухопутні війська ЗСУ перейшли на стандарти НАТО та наближаються до повної сумісності з військами Альянсу. Також кореспондент Defense Express напередодні 30-річчя Незалежності України мав нагоду поспілкуватись з Командувачем Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковником Олександром Сирським про безпекову обстановку довкола України, стан та плани розвитку Сухоутних військ Збройних сил України.
Читайте також: Сухопутні війська України та ОАЕ домовляються про співпрацю: на чому буде зроблений акцент