xcounter
#

Біологічний терор РФ: бойові вірусологи як загроза Путіну і світу

Кремль і бойові штами тифу, сибірки, чуми. А чий COVID-19?
780
Біологічний терор РФ: бойові вірусологи як загроза Путіну і світу

Пандемія коронавіруса і питання природи COVID-19 загострили в світі дискусію про біологічну зброю. У медіа, на рівні публічних заяв і експертних думок. Однак у кожному з цих мазків виразно проявляються маркери РФ. Серед них – маніпуляції і пропаганда, епатаж топ-спікерів, а також відносно коректні експертні висловлювання.

Але суть кремлівських «полюцій» очевидна: пандемія – біологічна агресія США в гібридній війні проти РФ. Їхні ключові меседжі невигадливі, як і все, що стосується у цій країні позиціонування Штатів. Серед основних: COVID-19 – біологічна зброя з лабораторій ЦРУ, США прагнуть виграти торгівельну війну у Китаю, головні мішені вірусу – РФ і КНР, які обмежують світове панування американських еліт.

Кремль і бойові штами тифу, сибірки, чуми

У Кремлі зацікавлені нагнітати тему біологічної зброї, тож свідомо загострюють дискусію. Вони успадкували від СРСР арсенал біологічних загроз і технології його виробництва. Сьогодні росіяни активно освоюють тактику вірусного терору. Відомі факти свідчить, що в РФ і далі застосовуватимуть цю страшну зброю, намагаючись диктувати світові свої умови.

Читайте також: COVID-19: В Пентагоні звинуватили РФ в поширенні брехні
У Кремлі зацікавлені нагнітати тему біологічної зброї, тож свідомо загострюють дискусію

На думку експертів, Кремль готовий використовувати біологічну зброю у геополітичних цілях і в міжнародному тероризмі. Із прийняттям нової військової доктрини РФ відкрито розглядається можливість її застосування на тактичному і оперативному рівнях.

Можна припустити, що Путін у порушенні Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї зберіг можливості розробки і виробництва. Біологічну зброю ще за часів СРСР маскували під хвороби. Сьогодні РФ, швидше за все, продовжує ці вбивчі традиції.

Автори книги «Обережно! Біологічна зброя!» Кен Алібек і Стівен Хендельман пишуть, що в СРСР розробляли десятки видів біологічної зброї, серед яких – бойові штами тифу, сибірки, чуми, бойові рецептури на основі віспи, лихоманок Ку, Ебола і Марбург, інших страшних хвороб. Для військового використання там вивчали придатність різних вірусів, зокрема ВІЛ. Не виключено, що військові біологи РФ звернули увагу і на «ударні» властивості COVID-19.

Не виключено, що військові біологи РФ звернули увагу і на «ударні» властивості COVID-19

Наявність таких розробок підтверджується фактом створення в російських лабораторіях вакцини від «Ебола». Про це Путін із пафосом заявив у 2016-му, назвавши її найкращою в світі. Очевидно, що без багажу радянської вірусології у РФ з завданням не впоралися б. Адже «свіжих» інфікованих цим вірусом у їхній країні не фіксували.

При цьому, радянської дослідницької бази росіянам, вочевидь, не вистачило. Оскільки вакцину вони зліпили «криво», вкравши попутно чимало бюджетних грошей. Провідний науковий співробітник НДІ фундаментальної та клінічної імунології РФ Олександр Чепурнов сумнівається у компетентності російських розробників, які ніколи не працювали з Ебола. Він вважає, що дійсно ефективної вакцини в РФ немає.

Путін як ідеальна жертва вірусологів РФ

У Москві почали говорити, що COVID-19 створений як біологічна зброя

Публічну заточеність режиму Путіна на використанні біологічної зброї підкреслюють резонансні заяви кремлівських топ-спікерів. У березні 2020-го депутат Держдуми Федоров («Єдина Росія») звернувся до голови Слідкому РФ Бастрикіна з проханням перевірити версію про те, що COVID-19 створений як біологічна зброя, а його поширення на території Росії – результат кримінального злочину.

Він зазначив, що поява вірусу пов'язана із розробкою біологічної зброї. Федоров не виключає, що «група осіб здійснила розробку, виробництво і застосування біологічної зброї, що спричинило забруднення атмосфери і біосфери РФ раніше невідомим коронавірусом».

Ще одна «балакуча голова» Путіна, учасник незаконної анексії АРК, Сергій Глазьєв прямо звинуватив США в створенні COVID-19. «Це могла зробити єдина країна, що має секретні біолабораторії по всьому світу, зокрема в Україні. У них повний арсенал біологічної зброї. Це – прояв гібридної війни США проти неконтрольованих ділянок світової економіки», - наголосив Глазьєв.

«Балакуча голова» Путіна, Сергій Глазьєв прямо звинуватив США в створенні COVID-19

При цьому він озвучив переваги біологічної зброї, які, як свідчить історичний досвід, особливо привабливі саме для РФ як держави, що практикується у міжнародному тероризмі. «Це – єдиний спосіб масового ураження противника, який важко відстежити і пред'явити. Американці першими розчохлили цю зброю. Їхні попередні випробування – лихоманка Ебола і пташиний грип були експериментами на шляху до формування вірусу вибіркової дії», - запевняє Глазьєв. Цим він, по суті, виклав стратегію РФ в області розвитку біологічної зброї.

У США підтверджують численні факти інформаційної агресії з боку Кремля. Держсекретар США Помпео заявив про скоординовані дії з дискредитації того, що робить Америка і дій президента Трампа. «Ми бачили такі дії з Китаю, Росії та Ірану», - заявив Помпео.

Накачування градуса інформаційної агресії Кремля можна пояснити кількома причинами. Насамперед – технологічною відсталістю росіян у галузі області вірусології. Рівень досліджень РФ наразі не забезпечує очікуваний результат і не гарантує безпеку супутніх процесів. Тому там намагаються власну відсталість компенсувати погрозливою риторикою.

Військово-біологічну програму Кремля можна розцінювати як фактор ризику для РФ і цивілізованого світу

Військово-біологічну програму Кремля можна розцінювати як фактор ризику для РФ і – цивілізованого світу. І – в частині провокування глобальних катаклізмів, і – щодо загроз біологічного тероризму, зокрема стосовно головного його ініціатора – Путіна.

У підтвердженні крайньої тези згадаємо аналогію із отруєнням Сталіна, якого найближчі соратники «нафарширували» синтетичними отрутами. Сьогодні Путін, як ніколи, близький до ситуації «вождя народів» у 1953-му. І тодішній господар Кремля, і нинішній – заручники своїх навіжених експериментів. У таких умовах фізична ліквідація починає розглядатися їхніми оточеннями як єдиний ефективний механізм вирішення проблеми.

Не можна виключити, що російські вірусологи, виконуючи отримане завдання із розробки біологічної зброї, можуть врахувати певні побажання окремих політично еліт щодо орієнтації вірусу на генотип, вік і хронічні хвороби Путіна. Аби у час-Ч вірус знайшов свою ідеальну жертву...

Вибух в центрі вірусології РФ «Вектор» міг спровокувати пандемію COVID-19

Навіть, якщо відкинути копирсання у внутрішніх російських процесах, то стає очевидним, що людство вже розплачується за безвідповідальність кремлівських біологів. Відомо, що в новосибірському центрі вірусології «Вектор», де 16 вересня 2019-го стався вибух, були штами коронавіруса. Про це заявляв радянський розвідник, однокурсник Путіна Юрій Швець.

На його думку, вибух на «Векторі» став російським Чорнобилем. «Ймовірно, стався викид в атмосферу штамів коронавіруса і, не виключено, ще якоїсь погані, про яку ми поки не знаємо», - вважає Швець.

Юрій Швець вважає, що вибух на «Векторі» став російським Чорнобилем

Частково ця інформація підтвердилася офіційними повідомленнями про те, що в січні 2020-го на «Векторі» розробили дві вакцини проти коронавіруса. Це означає, що штами там були ще раніше. Наразі точно невідомо, чи є ці вакцини продуктом маніпуляцій зі старими штамами. Як невідомо і те, коли їх почали розробляти. Якщо це сталося до початку пандемії, то можна припустити, що в РФ планували власну коронавірусну атаку. Як і те, що в результаті надзвичайної ситуації на «Векторі», дійсно міг бути викид смертоносних штамів, який спровокував або посилив пандемію.

Нагадаємо, що «Вектор» у 1970-1980-ті розробляв біологічну і бактеріологічну зброю та засоби захисту від неї. Там зібрано колекцію культур мікроорганізмів. Це одне з двох місць в світі, де зберігається вірус віспи. Там же зберігається вірус Ебола.

Традиційне російське нехлюйство і бажання «насолити» світові багаторазово підвищують глобальні ризики біологічної і хімічної загроз. Адже, крім вибуху на «Векторі», був трагічний інцидент із ядерним реактором в 2019-му на випробувальному полігоні ВМФ РФ в Архангельській області. Тоді загинули п'ятеро людей. Згадаймо хімічні атаки в Сирії із сотнями жертв, теракт кілерів з ГРУ РФ Чепіги та Мішкіна в Солсбері, які використали отруйну речовину «Новачок», отруєння їх подільником, що ховається під ім'ям «Сергій В'ячеславович Федотов», болгарського зброяра Омеляна Гебрєва у квітні 2015 року.

Показово, що в кожному з цих випадків РФ обрала тактику замовчування, освоєну нею із часів вибуху на ЧАЕС та інших техногенних катастроф радянського періоду. В результаті і тоді, і сьогодні реальні негативні наслідки надзвичайних ситуацій є більш катастрофічними, аніж очікувалося.

Після пандемії РФ відновлюватися «важко і криваво, як після Другої Світової»

Можна припустити, що ситуація з COVID-19 в РФ також близька до критичної. Адже в Росії традиційно мовчать про біологічні експерименти і кількість постраждалих. Очевидно, і цього разу російська влада приховує реальну кількість заражених.

Глава російського «Альянсу лікарів» Анастасія Васильєва впевнена, що статистику COVID-19 «підчищають» за рахунок масової позалікарняної пневмонії. Вона заявляє, що влада РФ, уникаючи слова «коронавірус», перепрофільовує відділення лікарень і цілі пологового будинку під пневмонію. На думку російської активістки, це призведе до катастрофи, оскільки ліжок для так званої «пневмонії» у країні критично бракує.

Неконтрольоване розповсюдження коронавіруса в РФ підтверджується фактами масового інфікування іноземців, які повертаються звідти до своїх країн. Днями його діагностували одразу у 20 китайців, які повернулися з Москви.

Спроби приховати масштаби пандемії загрожують Росії соціально-економічною катастрофою

Спроби РФ приховати масштаби пандемії на території країни загрожують їй соціально-економічною катастрофою. Засновник порталу Superjob Олексій Захаров заявляє, що виручка практично всього бізнесу в РФ обвалилася через зниження платоспроможного попиту.

«Якщо цей жах триватиме ще місяць, у нас буде щонайменше 20-25 млн безробітних. Тобто до кінця квітня роботу втратять 33% росіян », - каже Захаров. «При нашому житті економіка не відновиться до значень січня 2019 року. Ми будемо відновлюватися важко і криваво, в кращому випадку – як після 1991 року, а то і – Другої Світової», - упевнений російський експерт в області ринку праці.

Важкість перебігу пандемії для РФ пояснюється нашаруванням критичних чинників. З одного боку, її економіку душить катастрофа на ринку нафти. З іншого – стрімко деградує російське суспільство. Путін загрався, відволікаючи росіян від реальних життєвих проблем дорогими, соціально небезпечними «прожектами». Серед них – «повернення Криму», «новоросія», сирійська авантюра...

Російське суспільство зустріло пандемію традийно ...

У результаті російське суспільство зустріло пандемію критично ослабленим епідеміями ВІЛ і венеричних захворювань, масовими наркоманією і алкоголізмом, соціальної депресією і знищеної в усіх регіонах, окрім Москви і Пітера, системою охорони здоров'я... РФ ризикує скластися, як картковий будинок. А Путін може стати сакральною жертвою режиму, який він створив.

Андрій ВОРОПАЄВ, політолог

Читайте також: COVID-19 проти російської оборонки