xcounter
#

Подвоїти дальність: Raytheon розпочала розробку нового артилерійського снаряду

1018
Подвоїти дальність: Raytheon розпочала розробку нового артилерійського снаряду

Снаряд від Raytheon забезпечить дальність стрільби артилерії до 100 км

Компанія Raytheon Missiles & Defense розпочала першу фазу розробки реактивного артилерійського 155-мм снаряду XM1155 для армії США згідно з контрактом на суму $7,9 млн.

Новий артилерійський снаряд з прямоточним повітряно-реактивним двигуном збільшить дальність стрільби артилерії до 100 км і більше.

Читайте також: РЕБ України: "Мандат" на монополію в ефірі

Тактичний 155-мм снаряд XM1155 буде вражати рухомі й стаціонарні цілі на суші та в морі, забезпечуючи точні удари по місцевості за будь-яких погодних умов. Далекобійний снаряд буде сумісний з діючими та майбутніми артилерійськими системами.

"Ракетний артилерійський снаряд дозволить збройним силам нашої країни завдавати удари швидше та точніше за противника", – зазначив Тол Лаліберті, віцепрезидент Land Warfare & Air Defense.

Зазначається, що нідерландська організація Nederlandse Organisatie voor Toegepast Natuurwetenschappelijk Onderzoek (TNO) займається проєктуванням прямоточного повітряно-реактивного двигуна, а Raytheon інтегрує двигун з корпусом снаряду, створює систему наведення, боєголовку та інші компоненти.

Читайте також: Білорусь на 9 травня: яку нову військову техніку показали сусіди на військовому параді (фото)