xcounter
#

Польща планує озброїти своє військо майже двома тисячами БПЛА FlyEyE

1760
Фото: Grupa WB
Фото: Grupa WB

Безпілотні літальні апарати FlyEye — один з пунктів у масштабному списку зброї, яку закуповує Польща для свого війська

Польща публічно окреслила плани із закупівлі для свого війська вітчизняних безпілотних літальних апаратів FlyEye виробництва WB Electronics — міністр національної оборони країни Маріуш Блащак погодив рамкову угоду на постачання цих БПЛА.

Угода передбачає постачання для Збройних сил Польщі безпілотних авіаційних комплексів FlyEye разом з пакетами матеріально-технічного забезпечення, а також навчанням, розповідає видання Defence24.pl.

Читайте також: Поляки вже мають першу РСЗВ Homar-K на власному шасі і провели перші стрільби у Південній Кореї
безпілотник FlyEye
БПЛА FlyEye, фото — WB Group

Згідно з укладеною угодою, яка розрахована до кінця 2035 року, у рамках наступних виконавчих контрактів має бути поставлено майже 1700 безпілотних літальних апаратів FlyEye у найсучасніших версіях.

Якщо враховувати, що один безпілотний авіаційний комплекс складається з чотирьох БПЛА, то йдеться про постачання до 425 комплексів.

БПЛА FlyEyE
Фото — Grupa WB

Як розповідають у виданні, остання версія польського безпілотника FlyEye була вперше представлена на виставці MSPO-2023, що проходить у Польщі з 5 по 8 вересня.

У компанії наголошують на тому, що в їхньому безпілотному літальному апараті вони не використовують жодних закордонних технологій, на які можна було б накласти обмеження.

Нагадаємо, польський безпілотник FlyEye був вперше представлений WB Electronics у 2010 році, також цей БПЛА використовують Сили оборони України на полі бою.

Водночас нещодавно виробник розповів про свої плани масштабувати виробництво цього безпілотного літального апарата — вже до кінця 2023 року у WB Electronics планують вийти на цифру у 80 комплексів або ж до 320 безпілотників.

Водночас наступного року поляки планують виготовити у два з половиною рази більше своїх безпілотних літальних апаратів FlyEye і озвучують цифру у 200 комплексів або ж до 800 безпілотників.

Читайте також: Поляки порівняли, що САУ К9 простіша у використанні, аніж Krab