xcounter
#

Як HIMARS перервав ідилію рашистів, які безпечно шикувалися на острові Джарилгач

6475
Вогонь з HIMARS, фото U.S. Marines
Вогонь з HIMARS, фото U.S. Marines

Схоже, окупанти "забули", що ЗСУ можуть доволі просто уражати об’єкти на відстані у 70 км високоточними системами, і вирішили просто неба влаштувати тренування на тимчасово окупованому острові

Центр національного спротиву у своїх акаунтах у соцмережах опублікував чергові кадри результативної роботи HIMARS по російському окупаційному війську — у приціл американської ракетної системи потрапили росіяни, які розташувалися на тимчасово окупованому острові Джарилгач, що на Херсонщині.

Розвідувальний безпілотник зафіксував на острові десятки російських піхотинців, які безпечно шикувалися та ймовірно проводили там тренування, розбившись на п’ять окремих груп.

Читайте також: HIMARS знову демонструє майстер-клас з ураження російського 240-мм міномета (відео)

Для ураження цілей на острові, який знаходиться орієнтовно у 70 км від лінії фронту було обрано систему HIMARS з її високоточними ракетами GMLRS.

окупанти HIMARS удар
Рашисти шикуються на острові Джарилгач

Всього по окупантах було випущено п’ять ракет по місцях скупчення рашистів — як стверджується, усі п’ять ракет влучили у визначені цілі.

Окупанти після прильоту першої ракети намагалися сховатися по кущах і тренувальних окопах, але, як відзначається у відео від ракет сховатися в окупантів не вийшло.

GMLRS ракета рашисти окупанти
Удар ракетою GMLRS по позиціях окупантів

Судячи з усього, внаслідок прицільної роботи HIMARS окупанти тепер десятками рахують "двохсотих" та поранених, також пошкодження ймовірно отримала і техніка окупантів, яка була розташована на острові.

Читайте також: Для чого насправді створювався HIMARS: 4 ракети й у рашистів "мінус" чотири САУ "Мста-С"