xcounter
#

Як HH-60G Pave Hawk майстерно здійснює дозаправлення у повітрі (відео)

Як HH-60G Pave Hawk майстерно здійснює дозаправлення у повітрі (відео)
640

Вертоліт HH-60G Pave Hawk призначений для порятунку пілотів за лінією фронту, але для цього йому може знадобитися складна система дозаправлення в повітрі.

Нове відео, записане пілотом Повітряних сил США, показує два пошуково-рятувальних вертольоти, які поповнюють запаси пального з оснащеного літака. Pave Hawk є одним з декількох вертольотів Black Hawk, модифікованих для пошуку і рятування на великих відстанях. Він регулярно практикує отримання пального з літаків-заправників HC-130J Combat King II.

Більшість винищувачів, бомбардувальників і допоміжних літаків ПС США отримують пальне зі штанги, закріпленій у хвостовій частині заправника. HH-60G - це один з небагатьох літальних апаратів в інвентарі ПС, який використовує спосіб "шланга" для дозаправлення в повітрі і на повітряній подушці. У такий спосіб заправні установки танкерів оснащуються гнучким шлангом з конусом на кінці, а повітряне судно, що заправляється, має потрапити своєю заправною штангою в конус.

Читайте також: Літаки C-130J і C-17 можуть стати "вантажівками" з важким озброєнням
HH-60G Pave Hawk дозаправлення в повітрі
HH-60G Pave Hawk, призначений для пошуково-рятувальних операцій, один з небагатьох в США, що використовує спосіб "шланга"

Але процес дозаправлення вертольотів в повітрі не завжди проходить успішно. Відео нижче закінчилося тим, що головні гвинти вертольоту розрізали його заправну штангу навпіл.

Крім пошуково-рятувальних операцій, підрозділи ПС і Національної гвардії також виконують цивільні операції. На початку березня команда Pave Hawk з 129-го крила Національної гвардії штату Каліфорнія доставила експрес-тести на COVID-19 до круїзного лайнеру Diamond Princess, що очікував біля узбережжя Сан-Франциско.

Читайте також: ​Не просто проліт над Україною: американські B1В Lancer відпрацювали знищення кораблів у Чорному морі