xcounter
#

Зброя та Безпека 21: підсумки виставки, погляди військових та зброярів, спойлери подальших випусків

2908
Зброя та Безпека 21: підсумки виставки, погляди військових та зброярів, спойлери подальших випусків

Виставка "Зброя та Безпека 2021" проходила у Києві з 15 по 18 червня

Міжнародна виставка озброєння "Зброя та Безпека 2021" завершилась, проте інтерес до українського озброєння - зберігається. Команда Defense Express за ці дні зібрала величезну кількість відеоматеріалів, які розкрили всі деталі останніх напрацювань вітчизняного ОПК.

Водночас Defense Express робить акцент на якості свого контенту, спілкуючись з конструкторами та виробниками, саме для того, щоб передати їхні думки та погляд у майбутнє. Тому його обробка займе деякий час і стане основою для цілої плеяди випусків.

Читайте також: На "Зброя та Безпека-2021" показали нові оптико-прицільні станції для української бронетехніки: що відомо про розробку від ДП "ІПЗ" та КБ "Луч"

Наприклад, у найближчі дні ми розповімо про те, як українські корабели будуть переробляти американські та британські катери під потреби українського флоту. Поговоримо про футуристичний стелс-БПЛА Ace One та доповімо, чому він не є українським в повному обсязі.

Ace One
Ударний стелс-БПЛА Ace One

Мова піде і про вітчизняний зенітний ракетний комплекс середньої дальності, який вже створюється ДККБ "Луч", "Іскрою" та "Радіонікс".

СД-300
Один з проектів вітчизняного ЗРК від ДККБ "Луч" - СД-300

І це далеко не всі сюжети, які зараз готуються до випуску, тому запрошуємо підписатися на наш канал у YouTube, щоб не пропустити найцікавіше. А поки - декілька висновків щодо цьогорічної виставки "Зброя та Безпека".

Україна приречена на переозброєння через постійну військову загрозу. Це означає, що на ці процеси будуть виділятися кошти, які викликають інтерес не тільки у вітчизняних зброярів, а вже й у потужних корпорацій світового рівня на кшталт Lockheed Martin.

Lockheed Martin Зброя та безпека
Lockheed Martin на виставці "Зброя та безпека" демонстрував в Україні лише один літак - F-16

Це потребує максимально чітких та прозорих правил гри, щоб в умовах такої важкої конкуренції спростити процедури та забезпечити баланс між тим, що хоче військо та може вітчизняна обронка. Щоб унеможливити випадки, коли самі військові не можуть чітко сформулювати свої потреби через мале фінансування та відсутність максимально конкретизованого плану оновлення озброєння на найближчі десятків років.

В цих умовах Україні вкрай потрібні скоординовані дії Мінстретегпрому, Мінекономіки, Міноборони, Генштабу, парламентарів та інших ключових державних осіб для того, щоб досягти кінцевого результату, який є ключовим для обороноздатності країни - швидке та якісне оновлення українського війська новим сучасним озброєнням.

Читайте також: КБ "Луч" розробляє нове покоління авіаційних ракет малої та середньої дальності (фото)