xcounter
#

Танки Leopard 2 для ЗСУ не узгоджені та виправдання Abrams: Рамштайн дав тріщину

14602
Танки Leopard 2 для ЗСУ не узгоджені та виправдання Abrams: Рамштайн дав тріщину

Зустріч Рамштайн-8 не вирішила задачі із посилення ЗСУ танками Leopard 2, які стали заручниками рішення Берліна навіть не передати власні, а просто надати дозвіл на реекспорт, в той час, коли у США кивають на недоліки Abrams

Вперше за майже рік російського вторгнення колективна підтримка союзників України почала давати тріщину і це відбулось прямо під час засідання на авіабазі Рамштайн. Німеччина не погодила передачу танків Leopard 2, хоча від Берліна фактично залежало лише погодження дозволу на реекспорт машин від інших країн.

Водночас у США продовжують стверджувати, що Abrams має вагомі недоліки з паливом та обслуговуванням в умовах України. І поки єдина країна, яка оголосила передачу основних бойових танків - Велика Британія, яка надає 14 одиниць Challenger 2. Але ресурс для передачі цих машин у Лондона вкрай обмежений. Аналогічна ситуація й відносно французького Leclerc.

Читайте також: Чи є у рашистів зброя, яку досі не застосували на полі бою, і що вона із себе представляє

Намагаємось розібратися в причині рішення Берліна, які шляхи виходу із цієї ситуації та чи дійсно Abrams настільки проблемний.

Читайте також: "Протипіхотна мітла": чим особливі бронемашини CV9040, півсотні яких Швеція передасть для ЗСУ