xcounter
#

Танки для України: шанси на Leopard 2, колісні танки та чи є шанси у "Оплота" (подкаст)

12446
Танки для України: шанси на Leopard 2, колісні танки та чи є шанси у "Оплота" (подкаст)

Черговий випуск присвячений лише одній сфері: західні танки для України, як основні бойові, так і колісні, а також чи є у цій ситуації місце для "Оплоту"

Defense Express отримав у коментарях до попереднього відео цілу низку масштабних запитань, майже кожне з яких потребує окремого випуску. Тому ми вирішили згрупувати їх за темами й цей випуск присвячений лише одній сфері: західні танки для України, як основні бойові, так і колісні, а також чи є у цій ситуації місце для "Оплоту".

Зокрема мова піде про реалістичність розмов відносно отримання Leopard 2, який вже пропонують "передавати у складчину". І чи є спроба уніфікувати танковий парк настільки критичним завданням зараз.

Читайте також: Bradley для України: які переваги є саме у цієї БМП для ЗСУ

Чи є шанси та взагалі потреба у колісних танках у ЗСУ, які, якщо ж вже не передають основні бойові, можуть в теорії посилити бойову потужність українських підрозділів. Або у чому специфіка AMX-10RC, M1128 та Centauro і який сюрприз ховає "звичайний" M1117. А також, вкрай болісна тема - чому "Оплот" вже навряд когось зможе зацікавити.

Дивіться також: JDAM та інше високоточне озброєння для ЗСУ, зміни у ракетних ударах РФ та публікація Залужного - обговорюємо підсумки тижня