xcounter
#

Військовий парад в Росії: якими новинками буде хвалитися Путін (фото та відео)

2490
Військовий парад в Росії: якими новинками буде хвалитися Путін (фото та відео)

У підмосковному Алабіно днями відбулася перша генеральна репетиція військового параду, присвяченого 75-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, як формулюють це у Москві.

Попри велику епідеміологічну загрозу, російські очільники збираються якнайшвидше провести черговий показ військової міці РФ. Відкладений через карантинні заходи парад, що мав помпезно пройти 9 травня перенесено на 24 червня.

Репетиція головного параду (окрім Москви подібні заходи пройдуть ще у 23 містах РФ) пройшла в середу, 10 червня 2020 року.

Читайте також: Білорусь на 9 травня: яку нову військову техніку показали сусіди на військовому параді (фото)

Традиційно місцем проведення подібного заходу стало Алабіно, де знаходиться один з військових полігонів.На парадній площадці відбулося спільне тренування піших розрахунків, механізованої колони та парадного строю авіації військового параду.

Парад
Військові гелікоптери РФ під час репетиції параду 10 червня 2020 року

Загалом, у складі механізованої колони пройшли 232 одиниці військової техніки, понад 20 зразків якої візьмуть участь у військовому параді вперше.Серед новинок танки Т-80БВМ і Т-90М, бойові машини піхоти БМП-2 з бойовим відділенням "Бережок", БМП "Курганец-25" з 57-мм бойовим модулем, важка БМП Т-15 "Армата" з бойовим модулем "Кинжал", захищені бронемашини "Тайфун-К" 4х4 з бойовими пристроєм дистанційного керування і "Тайфун-ВДВ", зенітні артилерійські комплекси "Деривация-ПВО", зенітні ракетні комплекси "Бук-М3" і зенітні ракетні системи С-300В4, реактивні системи залпового вогню "Торнадо- С", важкі вогнеметні системи ТОС-1А і ТОС-2 "Тосочка", бойові машини системи дистанційного мінування ІСДМ, машини берегового ракетного комплексу "Бал", зенітні ракетні системи С-350 і С-400, зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцирь-СМ" , а також машини забезпечення бойового чергування і машина дистанційного розмінування МДР "Листва".

Парад
В московському параді буде залучено 180 сучасних одиниць техніки, а також 38 одиниць техніки часів Великої Вітчизняної війни

Своєю чергою, у повітряній частині репетиції взяли участь 75 екіпажів літаків і гелікоптерів дальньої, військово-транспортної, оперативно-тактичної та армійської авіації Повітряно-космічних сил РФ.

Парад
Авіаційна складова параду в Москві

Варто додати, що учасників російського параду Перемоги чекають ще чотири тренування в Алабіно і два нічних тренування на Красній площі 17 та 18 червня. Генеральна репетиція відбудеться 20 червня.

Читайте також: "Підпустили дуже близько": Росія вкотре намагається виправдати поразки "Панцирь-С1"
С-300В4
ЗРК С-300В4
"Торнадо- С"
РСЗВ "Торнадо- С"
БМП Т-15
БМП Т-15 "Армата" з бойовим модулем "Кинжал"
Т-90М
Танк Т-90М
"Патруль-А"
КамАЗ-43051 "Патруль-А"
"Деривация-ПВО"
ЗАК "Деривация-ПВО" на базі БМП-3
ТОС-2
Важка вогнеметна система ТОС-2 "Тосочка"
 "Бал"
Береговий ракетний комплекс "Бал"
"Панцирь-СМ"
ЗРГК "Панцирь-СМ"
БМП-2
БМП-2 з бойовим відділенням "Бережок"
"Тайфун-К"
КамАЗ-53949 "Тайфун-К" 4х4
"Земледелие-И"
Бойова машина системи дистанційного мінування ІСДМ "Земледелие-И"
 "Земледелие-И"
Транспортно-заряджальна машина "Земледелие-И"
"Бук-М3"
ЗРК "Бук-М3"
ТОС-1А
Важка вогнеметна система ТОС-1А
МДР "Листва"
Машина дистанційного розмінування МДР "Листва"
"Тайфун-ВДВ"
Десантована бронемашина К4386 "Тайфун-ВДВ" з 30-мм бойовим модулем