xcounter
#

Українська піхота готується до нових боїв з армією РФ: в хід йдуть танки та засоби РЕБ

9422
Українська піхота готується до нових боїв з армією РФ: в хід йдуть танки та засоби РЕБ

Для проведення таких навчань широко застосовується досвід, котрий Збройні Сили України здобули у боях з окупантами РФ на Донбасі

На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Про це сповістило видання АрміяInform.

Заняття відбуваються на базі Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗС України, він же відомий як полігон "Широкий лан".

Під час свого бойового злагодження піхотинці опираються на сучасні технології, і також - набутий у боях з російсько-окупаційними військами практичний досвід.

Так, упродовж тактичної підготовки військовослужбовці виконують навчально-бойові завдання з використанням сучасних систем імітації бою, Lazertag зокрема.

Бронетанкові підрозділи бригади відпрацьовують розгортання в бойові порядки, дії в обороні й наступі, вогневу підтримку піхоти, вправляються у ефективному веденні вогню з усіх видів озброєння.

Завершальним етапом підготовки бригади стане проведення батальйонних тактичних навчань, зокрема й в урбанізованій місцевості, з бойовою стрільбою механізованих, танкових, артилерійських підрозділів, використанням БПЛА, засобів розвідки та РЕБ.

Читайте також: В районі ООС відбулися навчання танкових резервів: ЗСУ готові до загроз не лише на землі, але й у повітрі