xcounter
#

Що ти таке взагалі: рашисти зробили самий дивний тюнинг Т-72 з можливих

34168
Що ти таке взагалі: рашисти зробили самий дивний тюнинг Т-72 з можливих

У РФ невідомі "очумілі ручки" перетворили Т-72 на справжнього Франкенштейна

Справжня любов рашистів до "тюнінгу" своїх танків та іншої техніки, наче вони беруть участь у конкурсі на створення декорацій до фільму Mad Max, відома вже давно.

Але часом з'являються речі, які просто ставлять у тупик. Зокрема засвітився російських Т-72 який перетворили на справжнього Франкенштейна.

Читайте також: У 47-ій бригаді ЗСУ "Маґура" пояснили ситуацію щодо мінувань та рівень оборони рашистів, який необхідно усвідомлювати

Навіть встановити, що саме зображено на відео встановити вже складно. Скоріш за все це базовий Т-72Б, або навіть Т-72А, на що натякають доволі "криво" встановлені контейнери динамічного захисту "Контакт-1" на верхній лобовій деталі. Але головне - це дуже сильно видозмінена башта, яка отримала щось схоже на забаштову нішу, традиційний "мангал" та дивну конструкцію у лобовій частині башти.

Конструкція позаду башти якщо і є забаштовою нішою, то вона значно більша навіть за ту, що встановлена Т-90М "Прорив" і повністю закриває моторно-трансмісійний відсік. Враховуючи те, що мова скоріш за все йде про старий Т-72 з литою баштою, то вірогідність того, що там встановлена саме забаштова ніша доволі малоймовірно. Й скоріш за все - це приварений "кошик" вкритий маскувальною сіткою.

Т-72 Т-90М
"Франкенштейн", Т-72А та Т-90М "Прорив"

Конструкція спереду башти піддається аналізу ще менше навіть через якість самого відео. Але формується враження, що це не монолітна конструкція, а рама. Можливо на яку просто натягнули брезент.

тюнінг т-72

Якщо припущення вірне, то тоді мова йде про спробу "конструкторів" цього витвору захистити танк від дронів-камікадзе та скидів. Бо при стандартному положенні башти лобова верхня деталь та двигун машини залишаються прикриті, а саму башту захищає "мангал".

Функціональність цієї конструкції під величезним питанням через те, що тепер механік-водій не може вилізти з машини без повороту башти майже на 45 градусів. Маємо зазначити, що вільний доступ до люка мехвода на Т-72 й так блокується гарматою, при орієнтації башти рівно по курсу машини. Також виникає питання відносно вентиляції моторно-трансмісійного відділу, що буде призводити до перегрівів.

Але в цілому, якщо прийняти те, що на відео саме "антидроновий" захист, напрям "польоту думки" творців стає зрозумілим

Читайте також: ЗСУ офіційно показали САУ "Богдана" на фронті, але там є один нюанс (фото)