xcounter
#

Поки нема новітніх ЗРК: як Збройні Сили тренуються відбивати повітряні атаки ворога

7400
Поки нема новітніх ЗРК: як Збройні Сили тренуються відбивати повітряні атаки ворога

Для навчань використовуються усі можливі види зброї – від кулеметів ДШК до комплексів 2С6 "Тунгуска"

Defence Express уже неоднократно розповідав про проблеми оновлення системи протиповітряної оборони України.

Зокрема – про те, що українські КБ уже розробили декілька зразків перспективних ЗРК, однак вітчизняне Міноборони вимушене закривати "діри" в обороні "тут і зараз", тому – "зондує грунт" по темі купівлі іноземних систем протиповітряної оборони.

Читайте також: "Залізний купол" для України: що можуть хотіти закупити в Міністерстві оборони України
Підготовка до стрільби із ПЗРК

Відтак, Збройні Сили України працюють з тим, що є, тобто – тренуються відбивати повітряні атаки противника із застосуванням усіх наявних сил та засобів.

Зокрема, бійці зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 30ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького відпрацювали знищення ворожих повітряних цілей із комплексів "Стріла-10", 2С6 "Тунгуска" та ПЗРК.

Стрільба із цих систем ППО велась по аеродинамічним цілям, які маневрують висотою, тобто - 122/152 мм освітлювальні снаряди та 120/82 мм освітлювальні міни. Команду на пошук цілі подає керівник стрільби при знаходженні її у верхній точці траєкторії, час стрільби установки -до 60 секунд.

Також прес-служба повітряного командування "Захід" розповіла, що визначені сили та засоби повітряного командування "Захід" – тобто розрахунки ЗУ-23-2, ЗКУ та ДШК – вправлялись у стрільбі по повітряним та наземним цілям.

Тренування відбувались на базі Рівненського загальновійськового полігону Сухопутних Військ, зенітники здійснили польовий вихід, бойову стрільбу за трьома різними вправами для кожного виду озброєння.

Читайте також: Кордон із Білоруссю захищений: Повітряні Сили несуть бойове чергування на Волині