xcounter
#

Морська піхота ВМСУ на ББМ "Козак-2" "відбила" захоплений аеродром (фото)

8255
Морська піхота ВМСУ на ББМ "Козак-2" "відбила" захоплений аеродром (фото)

Українські морпіхи на батальйонно-тактичних навчаннях відпрацювали ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та оборону аеропорту

На Одещині, пройшли триденні батальйоно-тактичні навчання з особовим складом окремого батальйону морської піхоти Військово-морських Сил ЗС України.

Як повідомила прес-служба Командування морської піхоти, особовий склад батальйону був піднятий по тривозі, частково доукомплектований військовослужбовцями оперативного резерву, завантажився на бойову техніку та майже у повному складі вирушив в район очікування.

Читайте також: Морську піхоту ВМС ЗСУ переозброюють на ББКМ "Козак-2М1"
Батальйонні навчання морської піхоти у грудні 2021 року

За легендою цих навчань, морпіхи в умовах активної протидії "противника" (роль OPFOR відігравали бійці розвідувальної роти, розрахунок РЕБ та взвод снайперів окремої бригади морської піхоти) здійснили марш до одного з морських портів.

Мобільність, захист та вогневу підтримку морським піхотинцям забезпечували бронемашини "Козак-2"

Забезпечивши його оборону, головні сили батальйону шляхом рейдових дій викрили розташування важливих об’єктів ворожої інфраструктури, вчасно вийшли у визначений район місцевості та у зустрічному бою з наскоку захопили та зачистили аеродром, який перебував під тимчасовим контролем сил умовного противника.

Морпіхи в обороні аеропорту

Зазначається, що в районі відбитого у "ворога" аеродрому, морпіхи швидко обладнали нові позиції та перейшли до кругової оборони. Попри активну протидію диверсійно-розвідувальних груп, особовий склад батальйону успішно забезпечив висадку повітряного десанту своїх підрозділів.

Одна з партій ББМ "Козак-2" поставлена НВО "Практика" ВМСУ у 2020 році

Варто додати, що мобільність та вогневу підтримку бійцям батальону забезпечували бронемашини "Козак-2" (виробництва НВО "Практика"), які масово почали поставляти підрозділам ВМСУ з 2020 року.

Читайте також: ВМС України провели висадку десанту на необладнане узбережжя "умовного противника"
ББМ Козак-2 морської піхоти ВМСУ
Морська піхота ВМСУ
ББМ Козак-2 морської піхоти ВМСУ
ББМ Козак-2 морської піхоти ВМСУ
Морська піхота ВМСУ
Морська піхота ВМСУ
Морська піхота ВМСУ
Морська піхота ВМСУ
Морпіх з ПЗРК Ігла