xcounter
#

ВМС України провели висадку десанту на необладнане узбережжя "умовного противника"

1875
ВМС України провели висадку десанту на необладнане узбережжя "умовного противника"

Кораблі та катери нашого флоту виконували свої завдання під прикриттям Су-25 Повітряних Сил України

У північно-західній частині Чорного моря та в пунктах базування відбувся комплекс тактичних тренувань ВМС України як складової стратегічних командно-штабних навчань "Об’єднані зусилля-2021". Про це розповіла прес-служба наших Військово-Морських Сил.

Зазначається, що для проведення була сформована корабельна десантна група, до складу якої увійшли зокрема середній десантний корабель "Юрій Олефіренко", десантний катер "Сватове", патрульні катери P170 "Прилуки", Р180 "Костопіль", два "артилерійські" катери проекту В-306, судно розмагнічування "Балта".

Читайте також: Збройні Сили підняли у повітря Мі-24П для проведення навчань "Об’єднані зусилля-2021"
Середній десантний корабель ВМС України "Юрій Олефіренко" - учасник навчань "Об'єднані зусилля-2021"

Ця група кораблів та катерів виконала перехід морем у строях та ордерах, організовувала протиповітряну та протидиверсійну оборону, виконала артилерійські стрільби, провела висадку десанту на необладнане узбережжя "умовного противника".Морський десант проти "умовного противника" висаджувався морським та повітряним способами.

Судно розмагнічування "Балта" ВМС України - учасник навчань "Об'єднані зусилля-2021"

Перед проведенням висадки морської піхоти кораблі тактичної групи наших ВМС провели розвідку можливостей на ділянці майбутнього проведення, та знищили усі вогневі засоби противника за допомогою бортового озброєння.

Кораблі та катери ВМС України прямують кільватерною колоною, навчання "Об'єднані зусилля-2021"

Штурмовики Су-25 Повітряних Сил України та гвинтокрили Мі-8 Морської авіації ВМСУ надали вогневу підтримку для проведення десантної операції нашого флоту. На фінальному етапі операції – відбулись практичні стрільби з катерів та кораблів ВМС України, для підтримки наших військ, що діють на приморському напрямку.

Штурмовики Су-25 Повітряних Сил України під час навчань "Об'єднані зусилля-2021"
Читайте також: Повітряні Сили України "навчили" ЗРК "Бук", як збивати "Іскандери" та "Калібри"
Мі-8 Морської авіації ВМС України під час навчань "Об'єднані зусилля-2021"
Мі-8 Морської авіації та один із МБАКів ВМС України під час навчань "Об'єднані зусилля-2021"
Десантний катер "Сватове", "артилерійський" катер проекту В-306 та один із МБАків ВМС України під час навчань "Об'єднані зусилля-2021"
Корабельна група ВМС України розгортається для висадки десанту на узбережжя "умовного противника", навчання "Об'єднані зусилля-2021"
Середній десантний корабель "Юрій Олефіренко" висаджує десант під прикриттям М-8 Морської авіації ВМС України, навчання "Об'єднані зусилля-2021"