xcounter
#

Курсанти-танкісти провели підводні екстремальні навчання на Т-64 (відео)

3962
Курсанти-танкісти провели підводні екстремальні навчання на Т-64 (відео)

Зокрема, майбутні офіцери ЗСУ відпрацювали дії танкових екіпажів на гідротренажері під час затоплення танку та виходу з нього

У Харкові, на базі Військовому інституті танкових військ НТУ "ХПІ", проведено комплексні практичні заняття з легководолазної підготовки для курсантів-старшокурсників факультету озброєння та військової техніки.

Як повідомила прес-служба військового вишу, у ході занять, майбутні офіцери Збройних сил України у декілька етапів вдосконалювали свої знання та практичні навички.

Читайте також: На День ДШВ пройшли масштабні навчання с десантуванням та бойовою стрільбою (фото)

На першому етапі курсанти займались підготовкою військової техніки до подолання водних перешкод, під час якої майбутні офіцери виконали ряд визначених робіт щодо встановлення обладнання для підводного водіння більш ніж на 10 одиниць військової техніки. Також курсанти відпрацьовували питання щодо дій в ізолюючому протигазі на суші.

НТУ ХПІ
Встановлення обладнання для підводного водіння курсантами НТУ "ХПІ"

Наступний етап комплексного практичного заняття військовослужбовці вже розпочали безпосередньо на навчально-тренувальному комплексі легководолазної підготовки. Під керівництвом досвідчених викладачів й інструкторів четвертокурсники тренувалися у наданні першої медичної допомоги, практикувалися у спорядженні, підготовці та перевірці працездатності ізолюючого протигазу ІП-5, а також виконували завдання в цьому спорядженні під водою у басейні навчально-тренувального комплексу.

Т-64
Під час тренувань танк з курсантами затуплювали, після чого його розгерметизовували для вирівнювання тиску й вже після повного заповнення машини водою починали евакуацію з під води

На кінцевому етапі занять курсанти відпрацьовували дії екіпажів на гідротренажері під час затоплення танку та виходу з нього.

Читайте також: Протитанкові комплекси від ДККБ "Луч" вчергове довели свої бойові характеристики (відео)