xcounter
#

На День ДШВ пройшли масштабні навчання с десантуванням та бойовою стрільбою (фото)

3290
На День ДШВ пройшли масштабні навчання с десантуванням та бойовою стрільбою (фото)

В рамках тренувань були залучені військово-транспортні літаки Іл-76 та Ан-26, бойова авіація, гелікоптери та наземна бойова техніка ЗСУ

У неділю, 21 листопада цього року, в День Десантно-штурмових військ ЗС України на загальновійськовому полігоні поблизу Житомира, відбувся кінцевий етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів ДШВ.

Як відзначила прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, були відпрацьовані масштабні практичні дії підрозділів ДШВ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Читайте також: Протитанкові комплекси від ДККБ "Луч" вчергове довели свої бойові характеристики (відео)

Так, на одному з етапів практичних дій, з літаків Іл-76 відбулося десантування декількох одиниць бойових машин десанту БМД-2 та тактичного повітряного десанту. Також проводилось десантування вантажів з гранично малих висот з літаків Ан-26, та десантування вантажу з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування.

БМД-2 ЗСУ
Бойова машина десанту БМД-2 ДШВ після десантування з Іл-76

За словами керівника навчання підполковника Олега Баляса, за сценарієм навчання, рейдовому загону було визначено завдання щодо знищення об’єкту противника. З цією метою, був висаджений тактичний повітряний десант, здійснено захоплення площадки приземлення, висування підрозділу до визначеного рубежу з метою нанесення вогневого ураження по об’єкту противника.

Су-27
Десантування та наземну операцію прикривали винищувачі Су-27 ПС ЗСУ

"Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ. За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно. Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення", – відзначив підполковник.

Мі-8
Гелікоптер Мі-8 доставляє вантаж на "поле бою" під час навчань

Крім цього, в ході тактичного навчання були відпрацьовані: доставка мінометних підрозділів гелікоптерами армійської авіації, евакуація поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

Іл-76МД Повітряних сил ЗСУ під час десантування
Іл-76МД Повітряних сил ЗСУ під час десантування

Відзначається, що фінальний етап тактичного навчання відбувся саме сьогодні – 21 листопада, в День Десантно-штурмових військ ЗС України.

Читайте також: "Напружили" окупантів" :танкісти ЗСУ провели навчання на Донбасі (фото)
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
Мі-8МСБ-В
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
Ан-26
Мі-8МСБ-В
Іл-76МД
Іл-76МД
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
ДШВ
БМД-2
ДШВ
ДШВ