xcounter
#

Протитанкові комплекси від ДККБ "Луч" вчергове довели свої бойові характеристики (відео)

13650
Протитанкові комплекси від ДККБ "Луч" вчергове довели свої бойові характеристики (відео)

Нові вітчизняні ПТРК та радянські комплекси пройшли перевірку на змаганнях бойових підрозділів в зоні ООС

Протягом кількох днів на одному із загальновійськових полігонів на Приазов’ї, під Маріуполем, тривали змагання на найкращий розрахунок протитанкових ракетних комплексів серед підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил.

Як повідомили у прес-службі ООС, особовий склад виконував вогневі завдання з ураження цілей умовного противника, здійснюючи пуски з таких протитанкових ракетних комплексів, як "Корсар", "Стугна", "Фагот", "Конкурс" та "Штурм", а також нормативи зі спеціальної й технічної підготовки.

Читайте також: Вперше за часів війни: на 2022 рік Міноборони не замовляє ПТРК від ДККБ "Луч"

"Для того, щоб стати протитанкістами, хлопці навчаються на тренажерах. А ось набути практичного досвіду можна лише під час змагань. Тому необхідність їх проведення важко переоцінити", - відзначили у відеосюжеті Командування Операції об'єднаних сил.

Симулятор ЛПТРК Корсар
Симулятор ЛПТРК "Корсар" на виставці "Зброя та Безпека-2021"

За результатами змагань, оператори протитанкових комплексів вчергове відзначили високі характеристики новітніх українських комплексів від ДККБ "Луч". Зокрема, 107-мм легкого протитанкового ракетного комплексу "Корсар", який був прийнятий на озброєння ЗСУ у 2017 році та в останні роки масово закупається Збройними силами.

ПТРК Корсар
ЛПТРК "Корсар" під час змагань в зоні ООС

"ПТРК "Корсар", це великий крок був зроблений нашим КБ "Луч", коли вони винайшли цей комплекс. Я пишаюся тим, що я виконую завдання з цим комплексом. Я сьогодні навівся й вразив ціль з першого пострілу. Воно так і повинно бути (з таким озброєнням) – постріл-ціль. Інших варіантів неповинно бути", - відзначив один з операторів комплексу "Корсар".

Постріл з ПТРК Стугна-П
Постріл з ПТРК "Стугна-П"

Загалом, під час цих змагань командування відзначило дуже високий ступінь професійності бійців-учасників, їх підготовку, та боєздатність самих протитанкових комплексів, що наразі стоять на озброєнні ЗСУ.

ПТРК Фагот
Постріл з ПТРК "Фагот"

"З усіх пусків, які були пущені на змаганнях, відсотків 85-90 - ракети попадали в ціль. Це досить високий показник", - зауважив за результатами змагань начальник ракетних військ та артилерії ООС Богдан Сюшкін.

Читайте також: ЗСУ провели бойові пуски з нових ПТРК Javelin з дальністю ураження понад 4 км (відео)
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС
ПТРК ООС