xcounter
#

Курсанти Інституту ВМС вийшли в катерний похід: виховуються екіпажі для майбутніх кораблів

1325
Курсанти Інституту ВМС вийшли в катерний похід: виховуються екіпажі для майбутніх кораблів

Під час навчального походу майбутні офіцери українського флоту відпрацьовуватимуть оборону своїх кораблів та дії в складі тактичної групи

Прес-служба Військово-Морських Сил України повідомила: курсанти 3-го курсу Інституту ВМС Національного університету "Одеська морська академія" вийшли у похід на навчальних катерах А541 "Сміла" та А542 "Нова Каховка".

Під час цього походу майбутні офіцери ВМС України відпрацьовуватимуть спільні дії катерів у складі тактичної групи та прохід вузини. Також - відпрацьовуватимуть навички організації охорони та оборони катерів як на ходу так і на стоянці на незахищеному рейді.

Читайте також: ВМС України опанували суходіл: нашій державі пора будувати повноцінний флот

Буквально за два роки курсанти цього покоління закінчать навчання та стануть офіцерами ВМС, яким потім випаде інше завдання – освоювати майбутні корвети типу Ada, що будуватимуться за турецьким проектом, і ввід у стрій яких має відбутись у проміжку 2023-2024 років.

Турецький корвет за проектом Ada

Або ж – ракетні катери, що мають бути збудовані за британським проектом, і які також мають за нинішніми планами стати до строю в проміжку 2023-2024 років.

Читайте також: Завод "Океан" вперше виконає замовлення для ВМС України