xcounter
#

Які особливості має бронеавтомобіль Inguar-3, і що відрізняє від аналогічних

6157
Які особливості має бронеавтомобіль Inguar-3, і що відрізняє від аналогічних

На що варто звернути увагу в цій розробці, і які це дає переваги

Українська компанія Inguar презентувала багатоцільовий бронеавтомобіль Inguar-3. Його базова особливість – ця машина створювалась як спеціалізована бойова платформа з модульним принципом конструкції, на відміну від інших аналогічних бронемашин в цьому класі, котрі створювались на базі цивільних платформ.

Окремо підкреслюється, що Inguar був розроблений з урахуванням бойового досвіду, який здобули бійці ЗСУ в боях проти російських окупантів.

Читайте також: Франція відправить в Румунію кілька тисяч солдат і чверть своїх танків, але в 2025 році

Зазначається, що бронеавтомобіль Inguar-3 оснащений силовою установкою Deutz з крутним моментом 1500 Nm і потужністю 356 к.с., а також автоматичною коробкою передач Allison.

Кліренс цієї бронемашини складає 450 міліметрів, що разом із системою централізованої автоматичної підкачки шин забезпечує високу прохідність. А наявність колісних вставок RunFlat дозволяє продовжувати рух при пошкодженні шин від пробиття кулями чи уламками.

Бронемашина Inguar-3 оснащена комбінованою бронею, що забезпечує захист стандарту Stanag 4569 Level 3a. Бронекорпус має також алюмінієві елементи, що дозволяє зменшити загальну вагу бронеавтомобіля, але зберегти високий класом бронезахисту.

Екіпаж та десант можуть відстежувати обстановк на полі бою за допомогою передньої, задньої та бокових відеокамер, а також камери нічного бачення.

Крім того, бронемашина оснащена модулем РЕБ, системою автоматичного пожежогасіння з оптичними датчиками, системою фільтрації повітря від хімічного зараження, автономним обігрівачем салону, системою кондиціювання повітря та лебідкою з тяговим зусиллям 12 тон.

"Цей автомобіль представляє собою нову генерацію модульних тактичних бронемашин з окремими передніми та задніми бронекапсулами, які можна адаптувати під будь-які завдання.

Це дозволяє швидко конфігурувати бронеавтомобіль під конкретні потреби, будь то платформа 4x4 чи 6x6, для систем протиповітряної оборони, протитанкових комплексів, систем РЕБ, оптичної розвідки, командно-штабних чи медично-євакуаційних машин", - резюмують в компанії Inguar про свою бронемашину Inguar-3.

Читайте також: Міноборони РФ хоче мати аж 25 Ан-124 до 2026 року та замовило Ил-100 "Слон"