xcounter
#

ЗСУ почали застосовувати вкрай цікаві запалювальні високоточні боєприпаси (оновлено)

26492
ЗСУ почали застосовувати вкрай цікаві запалювальні високоточні боєприпаси (оновлено)

Новий боєприпас не вдалось ідентифікувати, але він протипіхотний, запалювальний, високоточний та у ньому вочевидь немає значного дефіциту

У черговому відео від 47-ої окремої механізованої бригади ЗСУ зафіксовано використання нових й вкрай цікавих боєприпасів, які скоріш за все відносяться до запалювальних й більше того є високоточними.

На повному відео, яке оприлюднено СтратКомом у Telegram, міститься ціла серія ударів по ворогу вже звичними FPV-дронами. Але у двох епізодах зафіксоване саме такий новий тип зброї

Читайте також: Як виглядає російський дрон-ретранслятор "Упырь", як працює і які особливості

На стоп-кадрах видно, що це об'єкт, який має яскравий синій колір, має відносно значну швидкість, яка візуально більша ніж зазвичай демонструє FPV-дрон. При цьому, схоже, він має складні стріловидні крила. А це наводить на думку, що він має контейнерний запуск.

Треба відзначити доволі ефективну бойову частину, яка цілком може бути ще більш ефективною в умовах влучання в укриття через те, що після вибуху утворюється декілька осередків вогню.

На жаль точніше ідентифікувати цей виріб не вбачається можливим. Але той факт, що він використовується для ураження окремих представників поки живої сили ворога, наводить на думку, що навряд у цьому боєприпасі є значний дефіцит.

Також наводимо повне відео від 47-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, яке було розміщено СтратКомом, але через його тривалість воно може не відображатися у випадку інтеграції на сайт.

Оновлено:

Значно пізніше з'явилось відео з використанням аналогічних засобів, які на ділі виявились все ж таки FPV-дронами. Їх яскравий колір пов'язаний з масивною батареєю, яка цілком можливо, при вибуху й створює враження запалювального боєприпасу.

Читайте також: Якщо вчасно не замовити авіаносці, то низка постачальників може просто закритися, скаржаться у США