Інститут Військово-Морських Сил України в Одесі провів курс лідерства для курсантів 5 навчального курсу.
В рамках цього курсу відбулись практичні заняття по освоєнню серійних машин протикорабельного ракетного комплексу "Нептун", що уже встановлені на шасі Tatra. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Інституту ВМС України.
Читайте також: Bayraktar TB2 ВМСУ вилетів на чергування під час навчань армії та флоту США у Чорному морі
![](/media/contentimages/54f61839e28d101b.jpg)
Зокрема, зазначається що в рамках практичних занять майбутні офіцери українських ВМС виконали ряд завдань, а саме - розгортання комплексу, приведення його в бойове положення, підготовка до використання за призначенням, проведення "електронних" пусків по морським цілям.
![](/media/contentimages/09e61839e6c0a0aa.jpg)
Як раніше розповідав Defense Express, наприкінці жовтня 2021 року "Укроборонпром" прозвітував про успішне завершення заводських випробувань радіолокаційної станції "Мінерал-У", що призначена для роботи в складі протикорабельного комплексу "Нептун".
На черзі наступний етап – державні випробування радіолокаційного комплексу "Мінерал-У".
![](https://defence-ua.com/media/illustration/articles/6bd617a637f0fe75.jpg)
Читайте також: Розрахунки комплексів "Стріла-10" ЗСУ демонструють вміння збивати дрони ворога