xcounter
#

"Вільха", "Нептун" та "Дельта": яке високотехнологічне озброєння придбають для Збройних Сил у 2020-2022 роках

5639
"Вільха", "Нептун" та "Дельта": яке високотехнологічне озброєння придбають для Збройних Сил у 2020-2022 роках

Заступник міністра оборони України розповів про те, яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років

Протягом 2020-2022 років Збройні Сили України мають отримати ракети "Вільха", комплекс "Нептун", роботизовані комплекси, засоби радіоелектронної боротьби та низку інших зразків високотехнологічного озброєння. Про це в інтерв’ю "Оборонно-промисловому кур’єру" розповів заступник міністра оборони України Олександр Миронюк.

Ракетный комплекс
Пуск Р-360

За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022 роках передбачається закупівля ракет типу "Вільха" до РСЗВ "Смерч", сучасних високоточних протитанкових засобів, а також новітніх засобів ураження термобаричної дії.

Читайте також: Чи бояться крилаті ракети "Нептун" та "Томагавк" російських систем радіоелектронної боротьби

Також до Збройних Сил України має потрапити протикорабельний ракетний комплекс наземного базування "Нептун", який нещодавно пройшов успішні випробування вже з бойовою частиною.

Окрім того, як зазначає заступник міністра оборони, українські військові отримають берегові радіолокаційні станції спостереження за надводною обстановкою СР-210 "Дельта" та заобрійні радіоелектронні засоби виявлення та цілевказання "Мінерал-У".

Серед пріоритетів заступник міністра оборони назвав і "безпілотну" складову – роботизовані машини розмінування та безпілотні авіаційні комплекси різного призначення, а також, крім того, сучасні цифрові засоби зв’язку та радіоелектронної боротьби.

Читайте також: Як в Україні створювались оперативно-тактичні ракетні комплекси